Test: Zviera, ktoré vidíte prvé, vystihuje podstatu vašej duše!

Na internete som našla pekný malý testík. Zakladá sa na tom, že aj napriek dlhoročnému životu v mestách sme ešte nestratili spojenie so zvieratami a že s nimi asociujeme niečo, čo nám pomôže nahliadnuť do našej duše…

Pozrite sa na obrázok. Ktoré zviera vidíte ako prvé?

Vybrali ste si? Ak ste prvé videli toto:

Holubica

Holubica je symbol mieru, nádeje a spojenia. Vaša duša je čistá ako sneh. Vo všetkom, na čo pozriete, vidíte svetlo, a dokážete v iných vybudiť nádej. Materiálne veci vás veľmi nezaujímajú. Viac ste napojení na svet “tam hore”.

Motýľ

Motýľ symbolizuje krásu a potešenie. Viete, že život je krátky, a vychutnávate si každý jeho okamih. Neznášate prázdne rozhovory “aby reč nestála”, rovnako ako neznášate nudu. Vnútorne ste presvedčení, že svet je lúka plná kvetov a tie sú tu pre vás. Vaša duša je svieža a iskrivá a taká krásna, že ľudia sú z vás celí uchvátení!

Orol

Orol je slobodný duch. Vyhľadávate dobrodružstvo. Lietate vysoko nad ostatnými a viete, že ste si to zaslúžili. Ste jrdí a silní a vidíte veci, ktoré ostatní nevidia. Nemáte radi obmedzenia.Vaša duša je vznešená a umožňujúca. Jej sila a nezávislosť iných v rovnakej miere priťahuje i odpudzuje.

Pes

Pes predstavuje lojalitu a rodinu. Keď ide o potreby vám blízkych, nepoznáte sebeckosť. Nado všetko na tomto svete sú vám dôležité životy a šťastie ľudí. Ste spoľahliví a spoločenskí. Ľudia sa vo vašej spoločnosti cítia bezpečne. Vaša duša prekypuje láskou a radosťou. Je úzko napojená na iné duše vo vašom okolí.

Vlk

Vlk je o súkromí. Aj keď sa tieto zvierata často spájajú s osamelosťou, žijú v svorkách. Ak ste si vybrali vlka, uprednostňujete úzky okruh známych. Veľmi dávate pozor, koho si doňho pustíte, pretože váš čas a vnútorná pohoda sú vám vzácne. Vaša duša je plná múdrosti a pokoja. Je citlivá, preto ju treba chrániť.

Modlivka

Modlivka je v mnohých kultúrach posvätné zviera. Ste samotár a je vám to fuk. Miesto komunikácie uprednostníte niečo sa naučiť. Spoločenské rečičky patria k vašim nočným morám. Ale hoci sú vaše spoločenské kontakty zriedkavé, neznamená to, že by ste v spoločnosti boli nemotorní. Ste inteligentní a uvážliví a ak chcete, viete dobre manipulovať iných. Máte sklony k tajnostkárčeniu.

Za seba: zistila som, že tieto testy už robiť nemôžem. Začínam vnímať všetko súčasne (s výnimkou vlka; toho som fakt nevidela; a modlivku som považovala sa weasel, nech sa to už po slovensky povie akokoľvek; vízel, podľa vzoru fízel 😛 ).

2 thoughts on “Test: Zviera, ktoré vidíte prvé, vystihuje podstatu vašej duše!

  1. Ja som videla vlko-psa 😀 psie oči a ňufák, no obrys vlčí.. 😀 chichi Ono tie dva popisy sa vo mne vcelku aj striedajú (alebo sú tu naraz)..:)

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s