Odpoveď hodna bojovníka :-)

Dnes si zaspamujem… Čítala som článok o tom, ako sa PETA zvrhla z ochranárov zvierat na zabíjateľov zachránených zvierat, pretože si “nemôžu dovoliť udržiavať ich nažive”, ale zato si môžu dovoliť rôzne reklamné kampane. Aj tam boli šplechy, ako že jeden fotograf dal smartfón opici, tá urobila nádherné selfíčka a PETA teraz žaluje fotografa za porušenie autorských práv, pretože tie patria tej opici… 😛

No, okej. Pod článkom sa rozpútalo viacero diskusií. Jedna z nich bola typickí vegetariáni proti mäsožravcom. Už tam som sa zasmiala:

Milí vegetariáni, dokonca aj rastliny si myslia, že nemáte pravdu.

No a potom tam bol komentár jednej kočky, ktorá písala, že svoje “huňaté bábo” psíka zachránila z PETA tesne pred eutanazovaním (či ako sa to povie). A na to hneď jeden týpek šplechol:

“Pes… Žiadne huňaté bábo.”

Jasne, tým sa zas rozprúdila diskusia, či niekto má alebo nemá právo nazvať svojho domáceho maznáčika “huňaté bábo”. Ale dočítala som sa až k tomu, ako mu odpovedala samotná kočka – a to je odpoveď hodna bojovníka:

“Brian Parker, ukázal by si mi svoj odznak? Veď vieš… ten, čo dokazuje, že si poverený kontrolovať MôJ život… a ako ja smiem označovať MôJHO domáceho maznáčika. V MOJOM dome platí to, čo poviem JA… a vieš čo… je to moje huňaté bábo. Strať sa. Tu nemáš NIJAKÚ moc.”

🙂 Pripomenulo mi to koniec filmu Labyrint. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s