Gabrielov prechod 3. – 9. 4. 2017: dajme podporu – a dostaneme podporu

Tento týždeň potrebujeme byť pre iných niečo ako “zrkadlo ich úžasnosti” – potrebujeme sami seba menej klásť do popredia a tým, ktorí možno majú ťažký čas, ukázať to úžasné, čo v nich dokážeme vnímať. Neubližujme ani slovami, ba ani myšlienkou – sebe ani iným. Nebuďme prehnane kritickí a neporovnávajme sa s nikým. Každý z nás je nezameniteľný unikát a ako taký sa potrebuje rozvinúť do svojej vlastnej úžasnosti. Ak v sebe tú úžasnosť nevidí a my mu ju dáme najavo, zlepšíme nielen jeho svet, ale aj ten náš – pretože celý svet bude o jeho úžasnosť bohatší. 🙂

Nezabúdajme, že zlepšovaním nášho prostredia zlepšujeme budúce podmienky sami sebe. 🙂

Náš vlastný život sa na jeden týždeň spomalí alebo zastaví. Nie je to preto, že by sa veci nevyvíjali, ale nemáme jasno v tom, čo presne urobiť ako najbližší krok – a tak sme odsúdení na čakanie, alebo na to, aby sme vystúpili z bežného rámca nášho vnímania a pozreli sa na vec z nového uhla pohľadu.

Nesnažme sa urýchľovať ani nasilu vnucovať veciam istý priebeh. Momentálne drží opraty v rukách niekto celkom iný a určuje náš smer. To však neznamená, že si môžeme sadnúť a založiť ruky… Veci sa nepohnú dopredu, pokiaľ sa nepohneme my. Len smer… nuž, smer je tentokrát mimo našej kontroly… čo však neznamená, že sa nám nebude páčiť! 🙂

Reklamy

One thought on “Gabrielov prechod 3. – 9. 4. 2017: dajme podporu – a dostaneme podporu

  1. Ahoj, JH,
    ďakujem za Tvoj návrat ku Gabrielovým prechodom a Tvojmu obrodeniu (po príkorí Univerza a jeho vplyvu na Tvoj hrnček). To Ťa Univerzum poskúšalo a ešte našlo zvyšky priečneho ega. Aj vplyvom toho prerod zo SBA na JH je príjemný a isto zaslúžený. Veď ani Ty si to nepredpokladala a si opäť tu taká ako Ťa máme radi.
    Držím Ti palce a drž latku vysoko, tak dlho, ako to len pôjde. Myslím si, že to robíš kvôli sebe, aj nám a Univerzu. Karma a dharma je ako jin a jang, ako muž a žena, hrnček a voda, voľná myšlienka a hutná hmota. Dobrá cesta pokojamilovného bojovníka.

    Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.