Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manDnes som sa zobudila s odrastenou depkou. Už včera pri komunikácii s Gabrielom bol trochu znepokojený, v akom zlom psychickom rozpoložení som, ale som ho ubezpečila, že to prejde. Nie som svoja depka – ja ju len mám. A keď “mám”, môžem aj prestať mať. Depka nebola, je a znova nebude. A s tým sa šlo spať.

No, ráno depka ešte stále bola, ale my sme bojovník a my depkám nakopávame prdelku. Tak som sa rozhodla v nej máchať tak dlho, ako to len pôjde, nech si to depka vyžerie… A čo myslíte, čo tá hnusoba urobila? Išla som na fejsbúk do mačičkovej skupiny a tam sa začali rozoberať mačacie hovienka a než som sa zbadala, rehotala som sa na plné hrdlo… Ale ja si tú depku ešte zachytím a navlečiem si ju na seba späť. Tak ľahko mi neujde. Toto si obkaká. Don’t mess with striga.

Depku som dochytila a  znova sa do nej ponorila. A vďaka? Najpozitívnejší skutok dneška bol, že som vyniesla do koša mačacie hovienka ako každý iný deň. Tak, Univerzum, a pokús sa z tohto urobiť niečo pozitívne! (A s mojou pomocou nerátaj.)

Usmívejte se… zítra bude hůř. Uvidíme, nakoľko “hůř” ešte dokážeme dať.

Ale predsa len mám jednu vec, za ktorú som vďačná. Že som za dva dni zlikvidovala tú fľašku hnusného, nesladkého Martini Dry a môžem si kpúpiťčš nvovú fľaškkjuu Biancvop… 😀 😀 😀

Reklamy

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.