Vďačnosť každý deň

green-tick-with-manZa dnešný deň som vďačná hlavne za dve veci – podarilo sa mi dorobiť prácu a podarilo sa mi vyraziť zo strihacieho programu to, čo som potrebovala, aby som urobila dnešnú nahrávku. (Dve hodiny trápenia kvôli trom minútam zvuku. Poučenie – za nič na svete neprechádzajte na vyššiu verziu programu. Niektoré sa správajú ako divá sviňa… GoldWave, netento ma. 😕 )

Ale boli tam aj iné pekné momenty: keď som bola na záhrade vyčistiť bazén, prišiel ku mne Blekino, mača jedno plaché, a túlil sa ku mne hlávkou dobrú pol hodinu. Začal si líhať do prepravky, ktorú som mu proti chladu vystlala uterákmi, hoci včera sa jej ešte bál. Našla som si na internete izolovanú búdku, v ktorej bude môcť bývať cez zimu. Zavolal mi kamarát, že budú predávať moje knižky u nich v obchode, a nazval tento blog “slávnym” 😉 , za čo som ho okamžite spucovala (Anielik, cmuky-cmuk 😘 )… Niekedy si aj ja musím prísť na svoje!

Takže pre mňa končí namáhavý týždeň a začína ešte namáhavejší týždeň. Napriek tomu nebol až taký zlý . A zabudla som jeden podstatný dôvod na vďačnosť – odpuchol mi kĺb na svoju takmerpôvodnú veľkosť! Ešte síce bolí a nedá sa narovnať, ale veď ide ďalší týždeň… 😀

Ako vy? Ako ste sa držali dnes? Za čo ste vďační?

One thought on “Vďačnosť každý deň

  1. Rada kukam superstar aj ked je to komercne.tie pribehy ludi.velmi milee.ak ste nekukali pozrite si zaver.uzasnaa rodinka.ten chlapec Maly Jackson.ale celkovo..nejako ma to na zaver dna preladilo.chcela som tak krasne zacat den a seetko Sa serkalo.jaaaj.ale aj ta dakujem.vidim ako to naprd zvladam.:)dakujem za fajn rodinnu oslavu.a za plnu chladnicku.za knihu ktorú planujem prelusknut.:)opäť za moje vtipne dieťa ktoré ma zase nový ksicht a neuveriteľne rozveseli aj mŕtveho.haha.:)za to že mi zaspala pri kojeni na hojdacke a mohla som pozerať superstar.prvy krát.jupii.:)za to že teraz zas všetci spia a ja pri hudbicke rozjimam a rekapitulujem….za krásny takmer letný deň.:)

    Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.