Dnes sa staňte svojou vlastnou cestou

11659474_389106764621026_100732195330982256_nDnes som si na mayskom kalendári našla popis energie dňa, ktorý to povedal všetko:

20.8. je 1 Eb/E’. Podstata Eb nie je ani tak cestovanie po ceste, ako stať sa sám cestou. Ako? Tým, že akceptujeme, kto sme, a prestaneme sa kŕčovito držať ega, porovnávania a posudzovania. Tým, že umožníme iným, aby boli
sebou samými, bez nútenia, povinnosti alebo pocitu previnenia. Zbavením sa falošných snov, ambícií a túžob. Tým, že všetko, čo sme a robíme, nasmerujeme cez naše myšlienky, pocity a konanie do vyššieho, čistejšieho úmyslu a rezonancie.

Až keď som to prekladala, všimla som si nejaké veci… Napríklad máme prestať posudzovať, ale potrebujeme sa zbaviť “falošných” snov atď. Máme prestať porovnávať, ale ideme za “vyšším a čistejším” úmyslom.

🙂 Správe v odporúčaní rozumiem a beriem. Asi by to chcelo ešte nad tým chvíľu sedieť a povedať to inými slovami – vec, na ktorú momentálne vôbec nemám čas. Nechávam to na vás, aby ste si to prerozprávali spôsobom, ktorý nebude potrebovať ani porovnávanie, ani delenie na správny/nesprávny. Aspoň na chvíľku dnes vystúpiť z duality.

Ak sa vám to podarí, napíšte, aké to bolo. 🙂

One thought on “Dnes sa staňte svojou vlastnou cestou

  1. nemáme ist za falošnými snami….ako ma človek vediet že jeho sen je falošny:-)…na druhej strane sa tu pýše,že bez chýb to nejde..proste je tu taky menši chaoz,ale asi je to v poriadku lebo medicinman sa ma naučit žit medzi chaosom…:-)

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s