Podstatné je vyladiť si vnímanie

599715_660607853972814_677104708_nMark Cloudfoot:

Potrebujeme si uvedomiť, že sme na magickej ceste, ktorá skladá znova dohromady čriepky našej moci. Všetko je to len vec pozornosti. Nedostatok pozornosti je náš najväčší nepriateľ a prebýva vovnútri tých, ktorým chýba emergetické vlákno bezchybnosti. Pozornosť je o registrovaní vecí. Mnohokrát premeškáme šancu len preto, že sme si ju nevšimli. Len čo si vyladíme našu pozornosť na všímanie si dôležitých trendov v našom okolí, prisvojili sme si späť dôležitú časť našej osobnej moci. Takáto pozornosť je potrebná, aby sme zachytili známky prechodov do mimohmotnej reality. Tieto sa v najlepšom prípade dajú len vycítiť.

(It is necessary to realize that we are on a magical journey to put our power back together. It is all a matter of awareness. The lack of awareness is our greatest enemy and that lives inside those who lack that fiber of impeccability. Awareness is about noticing things. Many times we miss the point merely because we didn’t notice it. Once we fine tune our awareness to notice important trends that are going on around us, we have incorporated a very important piece of our personal power. Such awareness is necessary to catch the opportunity of gateways. They are remotely intuitive at best.)

4 thoughts on “Podstatné je vyladiť si vnímanie

  • 🙂 Súčasne v sebe skrýva isté nebezpečenstvo. Ak nemáš poupratované svoje vnútro dokonale (to MC automaticky ako tolték predpokladá), kdečo “vyintuuješ” ako portál a mimofyzickú realitu. A pritom nebudeš robiť nič iné než premietať svoje strachy a bolesti do sveta okolo seba. Zažila som to na vlastnej koži v kontakte s anjelmi. Aký bol v tom čase svet nepriateľský a ako bolo treba každého (vrátane anjelov a Otca) upratovať! Dnes už lepšie chápem spojenie “anjelská trpezlivosť”. Ešte stále to nie je to pravé orechové, ale posunulo sa to aspoň natoľko, že pri spätnom pohľade chápem svoje vlastné skreslenia. 🙂

   Mne to tak vychádza, že kým cítiš potrebu niečo “napraviť” alebo “upratať”, tak ešte stále nemáš vyčistené to svoje zrkadlo od všetkého čmudu a ešte stále máš miesta, kde nevidíš realitu (=nerozumieš), ale len to, čo premietaš. Až keď prestaneš premietať, začínaš vidieť dokonale svet a jeho portály. Dovtedy vidíš len časť. Alebo aj nie. Čo ja viem. Aj tak je to jedno. 😛

   Páči sa mi

   • suhlas, cele je to o tom ze sa tazko robi “skuska spravnosti” ci to co si vycitila je to co si o tom myslis. A myslim ze okrem neuprataneho vnutra je to aj vec cviku, o tom ako mas to vnimanie vytrenovane, co ak to spravne chapem podla MC je vecou pozornosti.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s