Energetické útoky a prečo k nim dochádza

VOODOO-CANDLERasťo nám poslal tento článok:

Treba si uvedomiť jedno základne pravidlo. Entity, pre ktoré ste zaujímavý, na vás budú útočiť v drtivej väčšine prípadov vtedy, keď ste energeticky oslabený. Teda váš energetický štít-aura je ľahko preraziteľná, využijú najslabšie miesto, preniknú a krásne sa začnú kŕmiť aj tým málom, čo ešte vo vás ostalo.

V žiadnom prípade im to  netreba vyčítať. To je ako vyčítať hyenám, že dorážajú chorľavého leva. Alebo vyčítať vírusom, že ste ochoreli, lebo ste mali oslabenú imunitu vplyvom vašej nevhodnej životosprávy. Jednoducho to je príroda, nie sme tu sami, každý má právo na život a každý tip entity je rôzne nastavený ako sa živý a to, že sa živia vašou energiou nie je ich chyba, ale vaša. Pretože je to vaše konanie, ktoré vás doviedlo do energeticky nízkého stavu.

Treba si uvedomiť, že energia, ktorou disponujeme nám nepatrí, máme ju k dispozícií len preto, aby naša duša mohla získavať lekcie, ktoré potrebuje zažiť, prostredníctvom našej schránky k evolučnému a frekvenčnému rastu. Ak s energiou zle hospodárite, nezaslúžite si ju! Preto príroda vždy odpája akúkoľvek bytosť od energie, keď je v priveľkom strese. Asi aby sa neplytvalo 🙂 .

Lapače snov, vydymovanie, kyvadlovanie, kamienkovanie je fain, ale svojim spôsobom je to len pasca, pretože vás tak nenúti energeticky sa správať hospodárnejšie a vzniká na nich pripútanosť a možno aj závislosť. Veď sme ľudské bytosti, nepotrebujeme to! Žiadne barle nám netreba. Treba sa naučiť správne pracovať s energiou, kultivovať ju, kultivovať svoje Cnosti, morálne vlastnosti a svojím konaním kultivovať Svet.

Kvalitných a účinných cvičení a postupov ako si zvýšiť svoju energiu je na tomto blogu viac ako dosť. Vyvarujte sa strachu a z toho rezultujúceho stresu, pripútaností a závislostí. Vyberte si jednu vašu najhoršiu vlasťnosť, ktorú si myslíte, že vás brzdí a spravte z nej vašu najvyššiu cnosť. Každý máme svojich ,, kostlivcov v skrini ˮ,  je čo robiť vypratať jedného. Ak to začnete poctivo realizovať, žiadny parazit sa vás nedotkne, lebo vašou aktivitou upozorníte nebesá, že to myslíte vážne, budete pre upírov smrdieť cesnakom na sto honov a čo je najdôležitejšie je to, že sa budete stávať viac a viac Anjelmi

4 thoughts on “Energetické útoky a prečo k nim dochádza

 1. Poznámka vytrhnutá z kontextu – odpojiť sa od vlastnej energie môžeme len my samy, nikto – ani príroda ani iná bytosť nám to tu na Zemi nemôže urobiť (aspekt slobodnej vôle). Inou vecou je, že nám niekto ponúkne odpojenie a nazve to inak (napríklad pripojenie na “väčšiu” energiu … ;-)) – holt, úskalia tohto sveta 😛 :-).

  Môj tip – ak sa niekto chce hneď dostať na koreň problému “externej” entity, ktorú nevie vnímať, alebo voči ktorej má zo stresu uzavreté vnímanie – tetušky a dievčence ako ich nazývam na http://www.moneo.sk/ to vedia celkom dobre. Nerobím im propagáciu, sám som to využil niekoľkokrát, keď nebol čas sa prehryzávať 15 cibuľami a x-inkarnáciami … 😉 Podľa pocitu si vybrať niekoho z nich vyskúšať, nestojí to veľa :-).

  Like

  • Rozumiem, chcel som povedať tým odpojeným, že nás príroda prestane dotovať energiou zvonka. Príroda to vymeslela tak, že keď sme vo veľkom strese, uzatvára sa v našom tele väčšina čakier, teda energia do nás z vonku prestáva prúdiť a väčšinou prúdi s jednej čakry všetka energia s našeho tela von a sami sa začíname vnútorne energeticky požierať.

   Súhalsím s poznámkou, lebo je to naša voľba či sme ochotní sa stresovať, alebo nie.

   Like

 2. Počúvaj, ó človeče, načúvaj múdrosti. Počúvaj Slovo, ktoré ťa naplní Životom. Počúvaj slovo, ktoré spúta temnotu.Počúvaj hlas, ktorý zaženie tmu.
  Tajomstvá a múdrosť priniesol som svojim deťom; poznanie a silu zdedenú od starších. Nevieš, že všetko sa otvorí, keď nájdeš jednotu všetkého? V jednote budeš s Majstrami Mystéria, Premožiteľmi Smrti a Majstrami Života. Áno, dozvieš sa o kvete Amenti, rozkvete života, ktorý žiari v Sieňach. V Duchu dosiahneš tie Siene Amenti a prinesieš späť múdrosť, ktorá žije v Svetle. Vedz, že brána k moci je skrytá. Vedz, že brána k životu vedie cez smrť. Áno, cez smrť, ale nie cez smrť, ktorú poznáš, ale smrť, ktorá je život a oheň a Svetlo.
  Túžiš poznať hĺbku, skryté tajomstvo? Pozri do svojho srdca, kde je poznanie pútané. Vedz, že v tebe tajomstvo je ukryté, zdroj všetkého života a zdroj všetkej smrti.
  Počúvaj, ó človeče, kým hovorím tajomstvo, odhaľujem ti tajomstvo dávna.
  Hlboko v srdci Zeme leží kvet, zdroj Ducha, ktorý viaže všetko do svojej formy. Pretože vedz, že Zem žije v tele ako ty si nažive v tebou samým tvorenej forme. Kvet Života je ako tvoje vlastné miesto Ducha a prúdi Zemou ako tvoj tečie cez tvoju formu; dávajúc zo života Zemi a jej deťom, obnovujúc Ducha z formy do formy. Toto je Duch, ktorý je formou tvojho tela, tvarujúceho a formujúceho do svojej formy.
  Vedz, ó človeče, že tvoja forma je duálna, vyrovnaná v polarite, zatiaľ čo je tvorená vo svojej forme. Vedz, že ak tvoja Smrť sa rýchlo blíži, je to iba preto, že tvoja rovnováha je oslabená. Je to iba preto, lebo jeden pól sa stratil.
  Vedz, že ak bude tvoje telo v dokonalej rovnováhe, nikdy nebude dotknuté prstom Smrti. Áno, dokonca nehoda sa môže priblížiť, keď sa rovnováha stratí. Ak si v rovnováhe vyváženosti, budeš žiť ďalej v čase a nezakúsiš Smrť. Vedz, že ty si vyrovnaný celok, existujúci kvôli svojej vyváženosti pólov. Ak je v tebe jeden pól stiahnutý nadol, rýchlo od teba odchádza rovnováha života. Potom k tebe prichádza studená Smrť, a zmena musí prísť do tvojho nevyváženého života.
  Vedz, že tajomstvo života v Amenti je tajomstvo obnovenia rovnováhy pólov. Všetko, čo existuje, má formu a žije kvôli Duchu života v svojich póloch. Nevidíš, že v Srdci Zeme je rovnováha všetkých vecí, ktoré existujú a majú bytie na jej tvári? Zdroj tvojho Ducha je priťahovaný zo Srdca Zeme, pretože vo svojej forme ty si v jednote so Zemou. toľko o energii života a prečo prechádzate zo života do života 😀

  Like

 3. Dobry den, obraciam sa na Vas s prosbou o radu resp. v istom zmlysle o pomoc. Dnes sa mi stalo nieco zvlastne, neprijemne. Pre lepsie vysvetlenie popisem celu situaciu. Som som studentka a mam jednu spoluziacku, o ktorej mam pocit, ze je velmi zavistliva, neprajna a svoju negativitu obracia na mna (domnievam sa, ze s priamym umyslom mi skodit). Tejto osobe sa v studiu nedari (moze si za to sama- neuci sa, vynechava seminare, ignoruje terminy). Napriek vsetkemu som bola ochotna tejto osobe v studiu nezistne pomoc, no zrejme nie tak, ako si to ona predstavovala (cakala, ze to cele urobim za nu) a od tej doby sa mi vobec nedari, skoro akoby mi pobosorovala- zrazu si neviem nic zapamatat a skusky robim s odretymi usami a na zle znamky, aj ked sa na ne naozaj pripravujem. Nemam pocit, ze sa jedna o “carodejnicu”, aj ked si uz v tejto chvili nie som ista. Dnes som sa s nou stretla a mala som pocas celeho dna migrenu. Vie, ze mam uz skusky spravene, ze ma cakaju obhajoby s dobrymi posudkami a statnice, ku ktorym ona nie je pripustena co asi zosilnilo jej nenavist voci mne a cely den od vsadial narazam na neprijmne situacie. Vrcholom vsetkeho vsak bola ista cudna udalost- v izbe som zacula akoby sum vetra, aj ked su okna v celom byte zavrete (a dobre tesniace, skratka zvuk pochadzal urcite z vnutra izby) a nasledne na to ma moj kralik varoval dupanim ktore sustavne opakoval este niekolko minut (kraliky dupu zadnymi nohami, ked citia resp. vidia nebezpecenstvo a pred nim varuju). Neviem, co ta situacia mala znamenat a mam z nej zly pocit. Prosim, poradte mi, o co sa jedna a teda aj ako sa mam proti tomu branit. Nie som si ista, kam som mala tuto prosbu umietnit, tak som ju dala sem, ak som ju umiestnila nespravne, ospravedlnujem sa. Vopred dakujem za radu.

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.