Countdown 2012: 284 – ešte je tu nádej :-)

Dnešné video mi poslala Snakebite s nasmerovaním na stránku topky.sk a s komentárom: “nie je to krásne? predsa sa aj medzi homo sapiensami nájdu dobrí jedinci 🙂 “:

No a tu je k nemu komentár:

Videonahrávka z brazílskej pláže, na ktorej skupinka ľudí zachraňuje delfíny vyplavené na pobreží, sa stala hitom na internetovom serveri YouTube, kde sa počet jej zhliadnutí blíži k miliónu.

Na nahrávke je vidieť, ako sa z ničoho nič v mori objavila skupina delfínov a hromadne uviazla na pláži pri pobreží štátu Rio de Janeiro, kam ju podľa agentúry AP zrejme zaniesol silný prúd.

Prekvapení ľudia sa najprv na delfíny iba pozerali, ale o niekoľko sekúnd sa spontánne pustili do záchrany. Delfíny ťahali za chvosty do hlbšej vody, a to, že sa záchrana podarila, oslávili jasavým pokrikom.

🙂 Ešte je tu pre ľudstvo nádej. 🙂

A pretože dní na countdown ku “koncu sveta” 😛 je celý jeden rok a ja rozhodne nemám až takú zásobu humoru a odľahčenia, ak vy máte niečo, prispejte tým tiež! Použite kontaktný formulár a pošlite svoje nápady. Nesľubujem, že všetko sa dostane na stránku, ale aspoň tie salónnejšie veci by to mali zvládnuť 😛 …

2 thoughts on “Countdown 2012: 284 – ešte je tu nádej :-)

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s