Countdown 2012: 303 – naše presvedčenia hovoria s Univerzom

Včera dala Jarah na Pini citát, ktorý sa mi sem nesmierne hodí – do countdownu i ako múdrosť pre dušičku. Je od Gregga Bradena:

“Pokud dokážeme opravdu důkladně pochopit, co nám síla přesvědčení vycházejícího ze srdce říká o okolním světě, zásadně nám to změní život. Budeme tvořit svou vlastní realitu a nebudeme už bezmocnými oběťmi záhadných sil, jež nevidíme a jimž nerozumíme.

Musíme ale pochopit nejen to, jak naše přesvědčení promlouvají k vesmíru, ale také to, jak můžeme tuto konverzaci usměrnit tím, že změníme přesvědčení. Až se nám to podaří, pak budeme skutečně programovat vesmír – a vše to začíná s pochopením tří oddělených, ale souvisejících prožitků, jež známe jako MYŠLENKU, POCIT A EMOCI.”

Hehe, myšlienka, pocit a emócia. Už zasa sa hlási o slovo enneagram. 😛

No a aby to nebol celkom “suchý” odpočet, nahodím si sem ešte pesničku, ktorá ma už asi týždeň prenasleduje na každom kroku a akosi sa mi sem hodí:

A pretože dní na countdown ku “koncu sveta” 😛 je celý jeden rok a ja rozhodne nemám až takú zásobu humoru a odľahčenia, ak vy máte niečo, prispejte tým tiež! Použite kontaktný formulár a pošlite svoje nápady. Nesľubujem, že všetko sa dostane na stránku, ale aspoň tie salónnejšie veci by to mali zvládnuť 😛 …

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s