Countdown 2012: 312 – utrpenie je relatívne

No, dnes sa nám Empty postaral o skutočne pochmúrny zážitok… hudobne aj videovo! Ale čo už… svet nie je vždy len períčko:

http://www.aniboom.com/animation-video/451092/Constellation/

A pritom stačí tak málo, aby to zaplátalo dieru v srdci… To moje “málo” práve na mňa mňauká a pýta si svoje mačacie mlsinky, inak mi rozdriape na cucky celú sedačku… 😛 (A ak je tá diera v srdci extra veľká, tak proste to svoje “málo” vykŕmte na veľkosť odrasteného slona. 😉 Oskúšané; funguje.)

A pretože dní na countdown ku “koncu sveta” 😛 je celý jeden rok a ja rozhodne nemám až takú zásobu humoru a odľahčenia, ak vy máte niečo, prispejte tým tiež! Použite kontaktný formulár a pošlite svoje nápady. Nesľubujem, že všetko sa dostane na stránku, ale aspoň tie salónnejšie veci by to mali zvládnuť 😛 …

Reklamy

5 thoughts on “Countdown 2012: 312 – utrpenie je relatívne

  1. Ech, nepaci sa mi… Prilis pochmurne, prilis bezvychodiskove, prilis zbabele. A ja som prilis kriticka 🙂 Radsej tu na cucky roztrhanu sedacku, alebo zozrany cely cokoladovy kolac – ako sme dnes neustriehli fenu a jej besne zenske chute 😆

    Like

  2. Super, ešte stále neviem čo robím a hlavne prečo ale darí sa 🙂 … dobre žena zomrela čo ďalej ? Mohol si vybrať realitu alebo sny, spomienky atď. Vybral si sen, trápil sa, nehľadal útechu/nový zmysel/úlohu v hmotnom svete logiky ale ostal verný svojej mladej žene a to dokonale. A však to skončilo šťastne. 😀 nie?
    Tá diera namiesto srdca mi významovo unikla. 😳

    Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.