Countdown 2012: 126 – hľadajme v živote to krásne a farebné

Dnešný odpočet robí Nikola, ktorá poslala nasledovné:

“Dobrý deň prajem,pri potulkách internetom som objavila pre mňa veľmi krásne videjko, tak dúfam, že by mohlo pomôcť aj k téme “countdown”.
Spája sa v ňom krásnym spôsobom prespievaná gayatri mantra s úžasným dejom, ktorý ma asi najviac chytil za srdce. Kiežby aj druhí mali pri sledovaní v srdci to, čo ja.”

Gayatri je vzdanie holdu Zemi. Nielen tomu, po čom stúpame, ale aj vode, stromom, zvieratám, vtákom, hmyzu, vzduchu, oblakom, slnečnému svetlu… všetkému, čo prináša farebnosť do nášho života. Sme toho súčasťou – tak si to začnime všímať a vychutnávať. Všetko dohromady tvoríme ekosystém Zem, Gaia. 🙂 Ak je Gaia krásna, nemôžeme byť škaredí ani jeden z nás. Ak je Gaia živá, tak v nej žijeme všetci – tí, čo už odišli, tí, čo sú i tí, čo ešte len prídu.

V tom je krása Gaie. Vždy sme tu boli a vždy tu budeme. Možno v inej forme, ale budeme. 🙂

A pretože dní na countdown ku “koncu sveta” 😛 je celý jeden rok a ja rozhodne nemám až takú zásobu humoru a odľahčenia, ak vy máte niečo, prispejte tým tiež! Použite kontaktný formulár a pošlite svoje nápady. Nesľubujem, že všetko sa dostane na stránku, ale aspoň tie salónnejšie veci by to mali zvládnuť 😛 …

4 thoughts on “Countdown 2012: 126 – hľadajme v živote to krásne a farebné

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s