Schopnosť rozlišovať

Čím viac čítam Rothera, tým lepšie chápem, prečo mi ho Gabriel naordinoval a prečo práve teraz. Je to, ako keď vám niekto dá do ruky lepidlo, ktorým konečne máte šancu pozliepať jednotlivé kúsky skladačky a získať tak ucelenejší obraz. Sú obdobia, kedy zbierate čriepky poznania, a sú obdobia, kedy ich spracovávate. U mňa zjavne nastáva obdobie spracovania. (Dúfam, že potom budem zas o kúsok zorientovanejšia. 🙂 ) V týchto obdobiach mávam často pocit, že niekto iný hovorí miesto mňa veci, ktoré viem, ktoré cítim, ale nikdy som ich nedokázala naformulovať. Aj toto je taký prípad. Steve Rother:

“Spýtal som sa ich (=Skupiny), prečo sa odmietli identifikovať. S láskou mi povedali, že to bola moja lekcia v rozlišovaní. Požiadali ma, aby som akceptoval alebo odmietol každú správu na základe obsahu lásky v správe samotnej, nie preto, lebo ju niekto nejako onálepkoval. Povedali, že toto je prvý z nástrojov pre život vo vyššej vibrácii novej Zeme. Rozlíšenie (discernment) je spôsob, akým robíme životné voľby bez toho, aby sme posudzovali. Dali mi nasledovný návod, ako ho použiť:

Ak to rozozvučuje tvoje struny srdca, tak to ber za svoje. Ak ťa to nerozozvučí, nechaj to tak bez posudzovania, pretože to bolo jednoducho určené niekomu inému.

Povedali, že my ľudia príliš ľahko odovzdávame svoju osobnú silu, keď natrafíme na zvučné mená a tituly, a že ich správa je pomôcť nám znova aktivovať našu osobnú silu.”

🙂 V tomto bode som začala uvažovať nad tým, že si musím overiť, či “”don Juan” tiež nie je členom Skupiny, ktorú Rother channeluje. 🙂

One thought on “Schopnosť rozlišovať

  1. Obdobie spracovávania – to by vysvetlovalo viacero momentálnych zmien, ktoré na sebe sledujem.
    Ja by som to onálepkoval pojmom obdobie kvasenia :lol:, lebo zatiaľ len tak podaromnici “kvasím” a čo do pôvodného pohybovania sa, stojím zdanlivo na miest…a je mi dobre 😆 a ani čítať mi opäť nejde…chytím knihu a za 10 min. ju zavriem, lebo sa pri nej nudím 😀 Minule som stál asi 15min. pred regálom s ezo literatúrou a ništ, ani záber…zvláštne to obdobie bezvetria…ani kyvadlo ma neláka…ani, ani, ani, ani…ako keby som na niečo mal počkať a o čo ide sa dozviem, až to stretnem.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s