Ľudia umožňujú vzostup planéty

Ďalšia časť zo Stevea Rothera a jeho channelingu Skupiny. Je zasadená v kontexte kapitoly, kde som časti preskakovala a časti dávala len ako citáty vytrhnuté zo zvyšného textu. A tak ste sa nedozvedeli, že nejakými doťahovačkami sa Skupina začala vyjadrovať k tomu, že Zem vstúpila do novej etapy svojej existencie tým, že sa kedysi svet vzoprel Hitlerovi – že odvtedy už sa nič podobne príšerné nemôže zopakovať, pretože ľudstvo si uvedomilo svoju schopnosť vzoprieť sa beštialite. Tak ja veľmi dúfam, že majú pravdu. 🙂 Ovšem nemyslím, že by v tom čase boli chyrovali o newyorkských “dvojičkách” a tak som zvedavá, čo za bitka bola zas táto. 😕 Skupina hovorí len to, že ešte tá stará negativita z času na čas preráža na povrch a snaží sa odškriepiť to, čo sa stalo, alebo to prekrútiť. Ale už len to, že sa ľudstvo vzoprelo, im umožnilo kontaktovať nás.

A teraz už výpisky z channelingu:

Toto bude prvý raz na Zemi, čo budete schopní kráčať v svojej biologickej bubline ako úplné, intaktné bytosti vrátane tej časti z vás, ktorej hovoríte Vyššie Ja. Vaša biológia sa postupne mení, aby sa na to pripravila. Toto je čas, kedy začínate používať a nárokujete si svoju silu miesto toho, aby ste hľadali mimo vás niečo, čo by ste k sebe pridali.

Zmiernenie zmien na Zemi

Aj Zem robí vibračné premeny, aby sa pripravila na ten čas. Tieto premeny sa ukazujú vo vašom prostredí, ako sa Zem mení. Tieto prispôsobenia budú stále rýchlejšie, ale dve sily budú výrazne zmierňovať drvivé dopady týchto premien na ľudstvo. Jedna z nich je to, že ste si začali nárokovať svoju silu a začínate ju používať na to, aby ste definovali svoj vlastný svet. Už sme hovorili, že tvoríte každou svojou myšlienkou. Začali ste sa stávať majstrami svojich myšlienok a začali ste ich používať na zmiernenie prechodu. Vaša plná realita je len zlepenec myšlienok, ktorým ste dovolili usídliť sa vo vašej bytosti. Ako sa zobúdza vaše vedomie a začínate si voliť, ktoré myšlienky si vpustíte do svojho sveta, volíte si aj to, ako bude vyzerať vaša najbližšia budúcnosť.

Dávame vám raňajšie cvičenie, ktoré mnohí z vás používajú na to, aby nastavili celkovú atmosféru svojho dňa:

Spojte palec s prostredníkom a prstenníkom na oboch rukách, pričom si dovolíte len tie najvyššie myšlienky na nastávajúci deň. Robte to 26 sekúnd a pomôže vám to bez námahy určiť nasmerovanie celého dňa. (Hovorí sa tomu aj apan mudra a je určená na vylučovanie. 😉 Myslím, že tá mudra je menej dôležitá ako tá mentálna práca.)

Tieto cvičenia fungujú preto, lebo si v nich môžete priamo oskúšať svoju vlastnú schopnosť tvorenia. Ako používate svoju vlastnú silu a pomocou nej vedome utvárate svoju realitu, znižujete napätie, ktoré sa v Zemi vytvorilo. Vtedy odvádzate skutočnú prácu Lightworkera (Posla Svetla). Takéto čistenie vášho vlastného poľa má dopad na pozitívne zmeny Zeme. Spojenie so Zemou je omnoho hlbšie, ako si uvedomujete. Keď vyčistíte energetické bloky v svojej vlastne aure, pomáhate tým čistiť planétu ako celok – a táto funkcia je možná len pre biologické systémy.

Druhá pôsobiaca sila je to, že ľudstvo ako celok sa už trochu zžilo so zmenou. Zmena predstavuje ťažkosti. A pretože vaša Hra je založená na polarite, je pre vás prirodzené cítiť voči zmenám odpor. Ako sa snažíte akceptovať ťažkosti spojené so zmenami, uvedomujete si, že ste viac, než ste si predstavovali – a oveľa odolnejší.

Univerzum sa zakladá na rovnováhe. Keď niekde v Univerze niekto poťahá za jeho vlákna, Univerzum prirodzene zareaguje a zaplní vákuum. Keď vnikne tlak, Univerzum vytvorí vákuum, aby preň urobilo miesto.

Toto mi kedysi hovorili anjeli. Urobíš ťah – a celý vesmír sa prepočíta do novej podoby. Ovplyvníš tým absolútne všetko, pretože absolútne všetko je poprepájané. A každý náš ťah v konečnom dôsledku ovplyvňuje Otca, pretože cez naše ťahy sa Otec dozvedá. (A keď robíme debilné ťahy, tak Otec tíško žasne. 😉 )

Ak sa pozriete spätne pár rokov, zistíte, že zmiešavanie ľudstva výrazne pokročilo. Práve toto zmiešavanie rás a pôvodov umožnilo najbližší krok v evolúcii ľudstva. Tok Univerzálnej Energie sa snaží stále vyvažovať a každá segregácia je vlastne bariéra tomuto prirodzenému toku.

A tu sa mi potvrdil obraz, ktorý som na mimoslovnej úrovni dostala pri čítaní  predchádzajúcej časti channelingu: každý sme ako kúsok puzzle a máme svoje presné miesto, kde zapadáme do ostatných kúskov puzzle (nezávisle od toho, aké sú). Jediné, čo potrebujeme dosiahnuť, je obrúsiť tie naštrbenia na okrajoch, ktoré sme si uštedrili na ceste životom, a vyskúmať, ako sa natočiť, aby sme zapadli hladko. 🙂

Nabudúce: Ilúzia o strachu a zle (moja obľúbená časť 😛 )

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.