Portály k novej Zemi

Včera mi prišlo zopár videí, ktoré sa priamo viažu na Gaiu. Beriem to ako znamenie 🙂 .

Toto je video od Suzanne Lie, tej, čo channeluje Arkturiánov. V jej najnovšom channelingu sa hovorí, že na Zemi existuje séria portálov, ktoré tvoria sekvojové lesy. Na videu je prechádzka takýmto lesom a končí zistením, že všetci sme Jedno.

Nemyslím, že by sme mali na Slovensku sekvojové háje, ale hocijaký kútik zeme s prírodnou starou vegetáciou je pre nás takýmto portálom k novej vibrácii Zeme. Treba len vyjsť do prírody, vnímať jej rovnováhu a vpustiť ju do svojho srdca.

Všade, kde je pôvodná vegetácia a voda, cítiť mimoriadne silno tlkot srdca Gaie. Ak sa nám podarí naladiť na jej tlkot, potiahne nás pri svojom vlastnom vzostupe so sebou. 🙂

8 thoughts on “Portály k novej Zemi

 1. Ahoj,
  neviem kam to napísať, snaď nespamujem. Ja som včera veľa krát posielal môjmu synovcovi dvojročnemu energiu, pretože
  si skoro odsekol celý prst na elektrickej bráne keď sa zatvárala, neviem ako sa to stalo, ale ani na chvíľu som nezaváhal a stále som vedel, že to dobre dopadne. Bolo to s ním naozaj zlé ani vám nebudem hovoriť. Večer ho operovali a veľmi dlho do noci. Ja som sa začal na posteli pri svetle znovu sústrediť a veľmi, veľmi dlho, bolo to úžasné koľko energie som cítil v rukách a nohách. Začal som otvárať oči a videl som 😀 až som ostal zarazený… všetko bolo zelené, úplne a keď som sa ešte viac sústredil na zelenú všetko až svietilo… bolo to silné a nedokážem to vysvetliť. Nevie niekto s čím by to mohlo súvisieť? Moja obľúbená farba je zelená, ale tak to asi nie :D. A operacia ďakujem, dopadla dobre.

  Páči sa mi

 2. Zelena je lieciva farba, je to farba Archaniela Rafaela,co je najvacsi liecitel. Mozno si sa v uprimnom priani pomoct napojil na tieto silne energie.
  Prajem malemu skore uzdravenie.

  Páči sa mi

 3. K clanku:
  Ked sa citim mizerne,staci, ze sedim v zahrade a cumim cez plot do susedneho parku, je to chraneny park s min. zasahmi cloveka,po 5 minutach sa citim ovela lepsie,mam tu krmitko,chodia tu okrem hrdliciek aj vevericky.
  Mozno to suvisi aj so zelenou farbou prirody, ale hlavne citim mocnych duchov prirody, rastu tu obrovske stare stromy. Nemusia to byt ani sekvoje, aby clovek citil pokoj a mier, uspokojenie.

  Páči sa mi

 4. Poviem Vám nádherné 🙂 Dokonca som v jednom obrázku videla podobu s môjim silovým miestom 🙂

  Pre mňa je na nezaplatenie posedeničko na mojom balkóne … Večer po zotmení je doslova hypnotické v tichu a prítmí vnímať svrčkov a šumenie lístia neďalekých stromov! 😀

  Ku šťastiu mi chýbajú už iba padajúce hviezdy !

  🙂 🙂 🙂

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s