Zasvätenie do kozmických vibrácií podľa Thotha

Pre tých, ktorí viete po nemecky: na nemeckom Amazone existuje meditačné CDčko od Kerstin Simoné, ktoré obsahuje zasvätenie do kozmických vibrácií podľa Thotha. Experimentujem s nim už vyše týždňa a môžem povedať, že je skutočne silné… Síce to robím celkom inak, ako ona káže (poležiačky miesto posediačky), ale napriek tomu sa mi otvára kanál a cítim takú silnú energiu, že sa z toho niekedy až spotím.

Toto CDčko obsahuje “naladenie” na kozmickú vibráciu pomocou čísel 999, meditáciu na komunikovanie s vlastným telom a napojenie na akašu. Zatiaľ som pracovala len s tou prvou meditáciou, ale môžem povedať, že tá cena sa už teraz zaplatila!

Myslím, že sa hodí aj pre reikistov, ktorí potrebujú svoj otvorený kanál posilňovať. Aspoň mne sa okamžite energia prenáša do dlaní a je absolútne horúca. Už som si zvykla hneď po meditácii ich priložiť a pustiť si ju do tela – citeľne zdvíha moju osobnú hladinu energie a zlepšuje moju schopnosť šamansky putovať.

10 thoughts on “Zasvätenie do kozmických vibrácií podľa Thotha

 1. Pozriem sa, úúúúha kľúč nekonečnej deviatky a pána nesmiernej tváre ARDAL vytvára a mení z toho čo je beztvaré.:D

  Like

 2. Tak, musím sa podeliť o novinku… Včera som zasa robila Thotha 999 a keď som skončila, tak som zistila, že mi tečie reiki, tak som si začala prikladať ruky nad tvár. Náročky som ich dala tak, aby sa mi “lúče” reiki stretávali v Treťom oku… A zrazu vidím svoje ruky. Je noc, tma, len odraz pouličnej lampy na strope a ja mám oči zatvorené… Normálne som videla cez zavreté viečka! Všetko tak do vzdialenosti 30 cm odo mňa. Nie presne, len schématický obrys. Pohla som rukou – a videla som to! Ráno som to skúsila znova, tentokrát s paplónom (predsa len “viem”, čo robí moja ruka, ale u paplónu to už je len približné). Videla som už trochu slabšie, ale videla som – registrovala som, ako sa paplón hýbe!

  Ľudkovia, dneska som hepi 😛 ….

  Like

  • …..teším sa s tebou Helar, aj keď trocha závidím, ale ty sa tomu už veľmi dlho venuješ. Máš to zaslúžené…..:D

   Like

 3. Ahoj Helar,som rada,že si opäť OK.Zaujíma ma tá Thothová meditácia.Hľadala som to tu,ale nenašla.A dozvedela som sa od jednej učiteľky reiky,že moja srdcová a hrdelná čakra sú zablokované.Naopak,že výnimočne silnú mám korunnú čakru.Tak musím na tom pracovať. Mne sa tiež včera niečo stalo pri meditácii,ale pravý opak.Bola som úplne mimo a bolo mi super,keď v tom ma synátor drsne prebral,skoro som dostala infarkt.Snažila som si navodiť pokoj,ale bola som strašne napätá a srdce mi búšilo celý večer.Dnes to musím odčiniť. Prajem ti veľa šťastia a krásny deň.

  Like

 4. Ta hej aj mne sa take stalo sranda 😀 ale ja som to mal tak že som videl okridlenych :D:D neviem čo je lepšie.. vidieť anjelov alebo svoju ruku cez zatvorene oči..

  Like

 5. No, zas až taký macher nie som… Už zas vidím figu borovú 😦 ! Ale veď pokračujeme… 😛

  A všimla som si, že tá Thothova aktivácia používa tzv. unity breath (dych jednoty), veľmi podobný na siedmy až trinásty dych vytvárania internej merkaby. Pri tomto dychu jednak dýchame pľúcami a súčasne čerpáme do tela energiu cez korunnú a koreňovú čakru. Raz to spracujem ako návod.

  Like

 6. helar vííííborne,
  tak že už si spoznala oheň života ,to čo je vo vnútri nech je aj vonku , všetko má aj prekážky, já som najprv držal hladovku aby som sa dostal z víru myšlienok, tebe len závidím, ide to celkom dobre,ja som musel byť v prírode aby som nevidel kuchyňu
  hi hi hi 😀 a ešte som okolo zapálil do kruhu oheň aby ma nič nenavštívilo počas vibrácie. Ale dnes si trochu zalietam od radosti, lebo to čo je vo svetle tu, je vo svetle aj ďalej, vytvorila si dokonalú príčinu aby si sa tešila na ešte dokonalejší následok, lebo nič nie je napísané, všetko je v príčinnosti. Veľa lásky 😀

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.