Znova 2012: tentokrát ako sa naň pripraviť

Práve som doprerábala jeden z článkov na Mračnej hore. Je o našom sebavnímaní a sebaobraze a o mechanizmoch, ktoré ho tvoria. Je tam aj zopár cvičení na to, aby sme zistili, kde máme obmedzujúce predstavy, a pohli sa osobnostne o kúsok ďalej.

Keďže ste sa nedávno viacerí pýtali, ako začať so sebou robiť, dávam túto informáciu ako upútavku, a posielam vás na Mračnú horu lúskať články… A pre tých, ktorí sa chcú “pripraviť” na 2012: už samotný zoznam krívd, rekapitulácia (prípadne navrátenie stratených kúskov duše) a zmena vnútorného monológu nás dokážu celkom dobre očistiť od balastu. Podstatou úspechu sú naše myšlienky – to, čo očakávame, to sa nám totiž zhmotní… Takže prestaňme očakávať to zlé!

Takže odpoveď na otázku, ako sa pripraviť na 2012 – vnútornou prácou…

Ďalšie súvisiace články:
 • Aktivujeme si 12-vláknovú DNA 1
 • Aktivujeme si 12-vláknovú DNA 2
 • 25 thoughts on “Znova 2012: tentokrát ako sa naň pripraviť

  1. Ahoj Hellar,
   chcem sa ťa spýtať, pri kúzle na zbavenie sa starých bolestivých spomienok a citov môžem použiť aj cigánské karty, ak obsahujú potrebné symboly?
   Zatiaľ som si tarotové karty nekúpila, ale precujem už na tom. Zaujíma ma ešte jedna vec.
   Myslím, že si niekde písala , že zatiaľ nie je škola duchovného vzdelávania.
   Nezmenilo s v tomto niečo? Chcem podniknúť v tomto smere nejaké vzdelávanie, zaujala ma z liečiteľskej stránky Ajurvéda, len škola je až v Košiciach a pre mňa trocha od ruky. Ak by si mala nejaké info o dobrých učiteľoch, či kurzoch čo sa týka ezoteriky prosím daj mi vedieť…vďaka…:o)
   Prajem veľa úspechov, ale hlavne zdravia….

   Like

  2. Ahoj bosorka,ak mas zaujem o vzdelavanie v tejto oblasti,kup si casopis jasnovidka.Najdes tam kopec zaujimaveho citania a aj pozvanky na seminare.pekny den

   Like

  3. Ďakujem Vám obom, ,,,,, o časopise som ešte nepočula, tak zistím a kúpim.
   Na stránku chodím už 2 roky, prieviedla ma sem nejako smrť kamarátky.
   Som z toho, čo tu je popísané fascinovaná a ďakujem Hellar za túto stránku.
   Na internete je veľa takýchto podobných, ale Hellar je len jedna!!!

   Like

  4. viem,ze to sem nepatri,a hlboko sa ospravedlnujem ze tymto komentom narusim tento poslednymi komentami vedeny duchaplny rozhovor……..
   AURAWIEWER,KDE DO PEKLA SI TRCAL VCERA ??!!!!!!!

   Like

  5. filip a ty zahuc anjelom ze nech si zo mna nerobia srandu a nech mi pomozu otvorit ten komunikacny kanal lebo ja som nemehlo 🙂 🙂 …. a s “aurinkom” si to vybavim!!!!!!!!!! 😀

   Like

  6. Filip no a o co mi ide ? 😀 😀 ….A teraz : Drahy Filipko,ak by si bol taky velmi mily a urobil jeden dobru skutok,ktory by ti ulahodil na dusicke.Odkaz kridlatym po mne,ze rada by som s nimi pravu veci prediskutovala,tak ze ci by aj oni neboli taki ochotni a mili a napojili sa na mna 😛 :D:D

   Like

  7. tak, dufam ze toto us nebude take dlhe, aby to wordpress podrzal:). je tu vela faktov. pre zaujmavost: pisal to Pavol Majka. :

   21.12. 2012 Vetšina ludí nemá o výnimočnosti tohto dátu ani ponatie. Presne v tento dátum sa končí na tisícročia dopredu daný Majský Kalendár.
   Poviete si že to predsa nemusí nič znamenať. Lenže: Presne vtedy končí aj kalendár Aztékov. Furt nič? a čo predpovede Budhistických mníchov.
   O blížiacej sa katastrofe? Podľa viacerých mníchov sa blíži zásadná zmena v správaní svetových mocností. Do roku 2010 by mali svetové mocnosti ako USA, Čína a Rusko sa len vyhrážať a robiť menšie konflikty
   Posledné konflikty takéhoto typu boli vojna v Iraku alebo situácia v gruzínsku. Čo je tá vec ktorá by však mala naštartovať túto zmenu vedení týchto krajín?
   Je to hroziaci konflikt v Iráne alebo možnosť Čínskej invázie na Taiwan? Od roku 2011 by mali ísť po totálnom vyhladení. To znamená nukleárnu vojnu.
   Toto je však len jedna s variant vecí čo by sa mala stať. Podla starých majov sa práve končí vek 4 Slnka a po tomto dátume by mal začať vek 5. Slnka. A to by mal byť prechod do nového veku. Veku v ktorom nebudú peniaze, ropa a uhlie nič znamenať.
   A mal by začať vek prosperity. Do pár rokov svetový pokoj a vyliečenie všetkých v súčastnosti vážnych chorôb.
   Geologické zmeny:
   Geofyzici a astrofyzici tvrdia, že v roku 2012 Zem prejde do procesu magnetického prepoľovania. Naposledy vraj k tomu došlo pred miliónmi rokov, vtedy, keď zo zemského povrchu zmizli dinosaury.
   Narade je otázka čo vlastne magnetické prepoľovanie znamená? Uvediem príklad. Poloho severného magnetického póla sa od roku 0 do roku 1950 posunula o 5km. od roku 1950 sa severný magnetický pol posunul o 300 KM.
   Znamená to že severný a južný magnetický pol budú mať úplne novú polohu. Máte dojem že ladovce zo zeme ubúdajú? To žijete v jednom obrovskom omyle. Vrstva Ladu na Antarktíde sa stále zvetšiuje. Tento lad sa láme a posúva do oceánu.
   V roku 2012 po prepolení dôjde k zošmyknutiu ladovcov s Antarktídy do svetového oceánu v doteraz nevýdanom množstve. To znamená že veľkú čast pevniny zaleje voda.
   Toto spôsobý aj obrovské zemetrasenia. Následkom týchto zemetrasení sa oživia mnohé staré sopky. A nastane obdobie vzniku nových pevnín.
   Magnetické rieky:
   Naša galaxia tvorí galaktické súostrovie s Magellanovými oblakmi, medzi ktorými prúdia magnetické rieky. Jedna rieka sa práve vlieva aj do našej heliosféry. Je to, ako by sa rieka postupne vylievala zo svojho koryta a spôsobovala by postupne záplavy a to od r. 2001. Od tohto dátumu sledujeme abnormalitu v slnečnej aktivite. V roku 2012 sa ustáli hladina tejto magnetickej rieky.
   Najvýznamnejšie táto magnetická rieka pôsobí v pólových oblastiach planét, kde je stupeň oteplenia rýchlejší, čo znamená topenie ľadovcov. Magnetická rieka ovplyvňuje aj zemské jadro. Vznikne veľká trhlina, následkom čoho budú veľké záplavy na západnom pobreží Európy a Afriky ako aj na východnom pobreží oboch amerických kontinentov, pričom sa objavia atmosférické poruchy. Tornáda a zemetrasenia sa objavia aj tam, kde sa predtým neobjavovali. Mení sa smer golfského prúdu. Európa sa stane oblačnou a daždivou, sever Afriky bude úrodnejší, to spôsobí migráciu ľudí z Európy do týchto miest. Južnejšie časti Afriky postihnú suchá, choroby a hladomor, Austrália bude pod stálym teplým fénom, takže sa celá stane neobývateľnou. Stredné, južné Čechy a Morava budú postihované záplavami, tak isto aj Slovensko nevynímajúc.
   Teoria o strede galaxie:
   Predpokladá sa že práve v tomto dni sa zem dostane na pomyslený stred galaxie. Pri svojom východe bude po 26 000 rokov v konjunkcii Mliečnej dráhy a roviny ekliptiky, čo je na oblohe charakterizované veľkým krížom z hviezd a planét. Podľa mayských starších, ľudstvo sa zachová, ale bude iné.
   Existujú aj predpoklady o tom že v strede galaxie je obrovská neviditeľná čierna diera. Prechod cez túto čiernu dieru by mal zapríčniť mnohé zmeny. Napriek tomu sa predpokladá že zem by tento prechod prežila.

   Zdá sa vám že čas plynie rýchlejšie?
   V poslednej dobe je celý svet taký uponáhlaný. Každému sa zdá že : “Ten týžden ale poriadne rýchlo prebehlo” ale je to naozaj tak? Možno sa prekvapíte ale skutočne to je tak. Podla programu Time Wave Zero a výpočtov s Majského Kalendára vypočítali že frekvencia času sa skutočne zrýchluje až do roku 2012 kde je takzvaný bod 0.
   Prežijeme?
   Existujú predpovede o tom že prežije len 144 000 vyvolených ludí. Málo? celkom áno.
   Reálnejšie je však že prežijú silný a obetavý jedinci. Nepredpokladá sa že by ludstvo zahynulo. Ludia sa od Dinosaurov totiž líšia schopnosť rozmýšlať. Schopnosťou bojovať. Schopnosťou nevzdávať sa.
   Dôležité bude zabudnúť na rozdiely. Či už rasové, náboženské alebo národnostné. Rozdiely medzi bohatými a chudobnými. Dôležitý bude prístup ludí k zemi. A k svojim najbližším.

   Sektári a rok 2012.
   Iste viete že medzi nami existuje množstvo šialených organizácii cirkevného charakteru. Známých ako sekty. Týto ludia sú schopný prehnať rok 2012 do neskutočných rozmerov. Mnoho s nich spácha rituálne samovraždy.
   A to je problem. Ked prepadnú ludia panike bude o mnoho tahšie zachrániť sa.

   Menej pravdepodobné teorie.
   Teoria o príchode mimozemštanov: Podla tejto teorie by mali zem v roku 2012 navštíviť spojené vojenské jednotky 88 galaxtických krajín. Túto teoriu podporuje aj čast pôvodného výpisu s komunikácie medzi jedným s letov Apollo a stretiskom Houston na zemi.
   Bohužial jeho výpis mi odstránili zo stránky. ( Mrchy jedny ) Podla tohto rozhovoru nás s mesiaca sledovalo asi 70 lodí ktoré veľkostou a technickou dokonalosťou úplne prevýšili všetko čo poznali astronauti zo zeme. Vraj boli tieto lode prekrásne.
   Hovorí sa že týto mimozemštania tu už boli: Pred 5000 rokmi v Egypte a na iných miestach. Dôkazom by mali byť veľké miesta ktoré sa odlišujú od okolitej krajiny.
   Napríklad v Peru alebo v číne. Ako budú vyzerať? Vraj ako my.

   Je to koniec?
   Majský starší nehovoria o konci sveta. Svet by sa mal len tranfsormovať. k Roku 2012 sa aj Majovia aj starý Gréci kukali skorej ako k nádeji ako ku koncu. Mali by sme však tomu veriť?
   Prečo by práve pred pár tisíc rokmi prišli na koniec sveta? Vetšina ludí o tom nevie ale Majovia presne na rok predpokladali vypuknutie druhej svetovej vojny.

   144 000 vyvolených?
   Čo toto vlastne znamená? Podla rôznych zdrojov by 144 000 ludí malo pochopiť vetšie poznanie ako prvých.
   A každý s nich by mal obrátiť na “správnu cestu” dalších 144 000 ludí. To znamená že plynutím času by malo byť obrátených 23 Miliard 706 milionov ludí.

   ČO nato Nostradamus?
   O Nostradamusovi vám vraveť nič nebudem vraveť. Určite všetci viete kto to bol. Prečo ho tu vôbec spomínam? Pretože Nostradamus predpokladal správne svoju smrt, nástup Napoleona, nástup Hitlera, Prvú a Druhú svetovú vojnu.
   Jeho najhoršie proroctvo je však o prichode temného pána. Antikrista. PRed jeho príchodom by malo byť na zemi 7 mesiacov vojna. Je desivé že podla prepočtov s jeho prostiev by to malo byť práve okolo roku 2012.
   Dalej predpokladal že ostávajú už len 2 pápeži. Súčastného pápeža vraj zavraždia v strednom Taliansku. Na objednanie skupiny s Vatikánu čo je proti Cirkvy. Další pápež by mal byť zbabelec. Ujsť s Talianska do Francuzska a neskôr úplne odstúpiť. A po nom by mal nastúpiť posledný.
   A toho spomína ako čierneho pápeža. Či však myslí čierneho dušou alebo pletou ktovie.

   Asteroid
   Existuje aj viac menej bláznivá teoria o zrážke zeme s asteroidom ktorý by bol 2x vetší ako ten Jucatansky.
   Toto píšem až k záveru pretože je to najmenej pravdepodobne. Asteroid by mal dopadnúť do priestoru Indického oceánu. Následne by tlakovo prachová vlna mala zlikvidovať Austráliu.
   Celú planétu by mal pokryť povrch prachu ktorý by na niekolko desiatok rokov zakryl slnečné lúče. Následkom toho by sa planéta významne ochladila.
   Predtým vzniknutá 60 metrová vlna Tsunami by po skončení zamrzla.

   Slovo na záver+ postrehy autora:
   Myslím že dôvod na paniku rozhodne nieje. Ak to má prísť tak to príde. Je to podložené viacerými dobrými dôkazmi. Ale vyzerá to ako skôr snaha urobiť umelý bum.
   V každom prípade sa snažte byť s ludmi vo vašom okolí v dobrých vztahoch. Ako sa však bude tento deň blížiť je jasné že s toho vypukne medialny bum. Takže budte v tvorbe názoru dosť obozretný. A nenechajte sa vyplašiť

   Like

  8. No konecne to dakdo vysvetlil!
   To ale trvalo…
   a ze ci umre papa v taliansku alebo vo francuzsku je jedno cirkevv si bude snazit upevnit moc ale nepodari sa podla mna 😛
   Ach jo.. ja len ten tarot budem trenovat a ja vas potom zachranim :D:D:D

   Like

  Povedz svoj názor

  Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

  WordPress.com Logo

  Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Google photo

  Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Twitter picture

  Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Facebook photo

  Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Connecting to %s

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.