Tarotové kúzlo pre úspech v biznise

Toto kúzlo je určené na to, aby dodalo silu už existujúcemu podnikaniu. Sústreďuje sa na zvýšenie prílevu financií, na rozrastanie sa podnikania, na priťahovanie nových a nových zákazníkov a na zvýšenie celkovej prosperity.

Pozor: Kúzlo nezaberá, ak ste si neurobili “domáce úlohy”: ak nemáte produkt, torý by niekto chcel kúpiť, ak ho predávate spôsobom, ktorý od vás odpudzuje zákazníkov alebo ak potenciálni zákzníci dokonca ani o vás nevedia! Toto sú veci, ktoré sa riešia rozmýšľaním. Ale ak ste urobili všetko správne a podnikanie sa napriek tomu nerozbehlo tak, ako sa dalo očakávať, tak toto kúzlo je pre vás.

Karty sa kladú do tvaru pyramídy. Ústrednou kartou je Trojka palíc (Three of Wands) – karta, ktorá najlepšie reprezentuje hocijaký biznis a ukazuje, že je živý a dynamický. Podporuje ju karta Slnko (Sun), karta dobrých výsledkov a rastu a karta Eso mincí (Ace of Pentacles), predstavujúca sústavný tok peňazí.

Ak chcete použiť ešte iné pomôcky, použite zelené a/alebo zlaté sviečky, kvety, kamene a látku. Zelená symbolizuje zdravý rast a zlatá symbolizuje prosperitu a blahobyt. Majte po ruke celkom nové mince alebo bankovky (ak máte zlatky, použite zlatky). Na pracovnej ploche okolo kariet rozložte predmety charakteristické pre vaše podnikanie, fotografiu vás pri práci, fotografiu prevádzky, vyjadrenie alebo platbu spokojného zákazníka a podobne. Ak máte nejaký predmet, ktorý vás pri obchodovaní stále sprevádza, dajte si ho tiež na pracovnú plochu alebo vedľa nej.

Kúzlo môžete robiť hocikedy, hoci kúzla na nárast bohatstva sa robia tradične v období pribúdajúceho mesiaca. Kvôli obrazom použitým v kúzle je rozumné robiť kúzlo v slnečné ráno.

 • Vyložte karty na plochu podľa obrázku hore. Najprv položte Trojku palíc. Myslite na svoj biznis a na to, ako máte v rukách schopnosť zlepšiť jeho chod a prosperitu. Predstavte si sami seba, ako celý biznis máte pod palcom, aký je úspešný a akí sú radi ľudia okolo vás i vy sami.
 • Potom položte Eso mincí. Predstavte si, ako robíte obvyklý obchod a dostávate zaň peniaze. Vezmite do rúl mince alebo bankovky a ohmatajte si ich dobre prstami. Pritom si predstavujte, ako váš biznis stále rastie, ako k vám prichádza stále viac a viac peňazí. Predstavujte si, že všetko, čoho sa dotknete, sa mení na úspech a peniaze – kade chodíte, tade za vami tečie lavína zlatých mincí a vy si to vychutnávate! Vo vašich očiach je to jednoduché a samozrejmé.
 • Nakoniec vyložte kartu Slnko. Predstavte si slnečné teplo, ako na vás žiari, ako sa v ňom kúpete ako v zlate. Keď natiahnete ruku a niečoho sa dotknete, mení sa vám v zlato pod prstami. Berte do ruky jednotlivé svoje podnikateľské pomôcky. Predstavujte si, ako vám v ruke oteplievajú od zlatej žiary a od predstavy, ktorú ste do nich dotykom vložili. A teraz si urobte obraz samého seba ako úspešného podnikateľa – nech už to pre vás znamená čokoľvek. Vychutnajte si ho, všímajte si svoje pocity, aby ste podľa nich jedného dňa spoznali, že ste ten stav dosiahli. Pritom odriekajte:
  “Úspech je môj!
  Naberám moc, naberám sily
  Dosiahnem, aby sa veci diali
  Môj podnik rastie, podnik sa vzmáha
  Peniaze sa valia, peniaze si rátam
  Je ich viac každým dňom
  A ja to mám v rukách
  To je moja cesta
  Môj podnik je úspech!”

Z diskusie:

Magdalénka: “Dá sa toto kúzlo robiť, aj keď nemám tarotové karty?”

Eva: “Ved sa robi vyslovene s kartami. Tak asi bez kariet nie.”

Katy: “môžem toto kúzlo robiť aj pre niekoho iného-manžela? chudák strašne sa snaží a nejako sa mu už dlhšiu dobu nedarí a stráca chuť do práce (

Samozrejme, kúzlo môžete urobiť aj pre niekoho iného, len si dopredu vypýtajte od neho súhlas. Potom použijete ešte jednu kartu navyše ako signifikátor, teda zástupcu toho, pre koho kúzlo robíte. Túto kartu kladiete ako prvú pod Trojku palíc.

Bylinka: “Ak môžem doplniť kúzlo,čarovala som vo štvrtok tesne pred splnom.”