Nabíjanie amuletov

Tento text je prevzatý z internetu, ale už som nevedela zistiť, na ktorej adrese je originál:

Aby se ochranné síly amuletu aktivizovaly, je zapotřebí ho “nabít” neboli “energetizovat”. Po nabití začněte svůj amulet bezprostředně používat ke zvolenému účelu. Pokud pocítíte potřebu, můžete si amulet kdykoliv očistit a nechat nabít.

  • Amulet uchopte do přijímací ruky ( to je levá jste-li praváci a naopak)
  • Sevřete amulet v dlani a zavřete oči. Několikrát se zhluboka nadechněte a pak začněte dýchat pravidelně.
  • Při dýchání si představujte, že vyvoláváte veškeré své vnitřní světlo a sílu. Při výdechu prociťte jak proudí vaše energie klidně, ale mocně z oblasti žaludku, paží, až do dlaně, kde se amulet nabíjí.
  • Prociťte, jak amulet začíná pulzovat vaší osobní energií, v souladu s tlukotem vašeho srdce, takže se stává vaším prodloužením.
  • Představujte si, jak amulet budete nosit a jak bude pulzovat vaší energií a světlem, že se bude chovat jako silové pole, které je spojeno s vaší vnitřní silou a osvobozuje vás od vnějších vlivů. Můžete si představovat, jak všichni duchovní průvodci, spojenci nebo božstva, která ctíte vašemu amuletu dodávají energii a své světlo.
  • Když pocítíte, že je amulet kvalitně nabit, zhluboka se nadechněte a při výdechu otevřete dlaň.

Z diskusie:

Pulao: “ešte by som sa chcela opytať,ako sa robí očista talizmanov.”

Očista talizmanov sa môže robiť očistným kadidlom nad dymom tak, ako sa robí očista bosoráckych predmetov a pomôcok. Niekde mám popísaný aj svoj rituál: predmet nadymím nad kadidlom a poviem: “Čistím ťa v mene ohňa a vzduchu.” Potom ho pokropím slabúčko slaným roztokom a poviem: “Čistím ťa v mene vody a zeme.”

Ak chcete z talizmanu stiahnuť jeho programovanie, tak dodáte niečo v tom zmysle, že už to nie je talizman, ale len jednoduché XY. Tým sa zruší jeho programovanie.

Miša: “Aký je rozdiel medzi amuletom a talizmanom?Že talizman prináša šťastie a amulet chráni?”

“Amulet” sa obvykle používa na označenie predmetu, ktorý nás má chrániť pred konkrétnym zlom, kým “talizman” nám má prinášať nekonkrétne šťastie. To je jediné rozlíšenie, o ktorom viem… -P Takže je to vlastne jedno. Je dosť dobre možné, že každé slovo pochádza z iného jazyka a označujú v podstate to isté (napr. “kozmonaut” a “astronaut”). Nikdy som po tom nepátrala a ja sama používam obe slová ledabolo, ktoré ma prv napadne -)

Stano: “Z akeho materialu by mal byt talizman vyrobeny..zlato ,striebro….niekde pisu ze je to jedno ,inde zase ze musi byt z mosadze ?..”

P*veras: “myslim,ze kov az taky poctatny nie je,dolezite je Stano pravidelne ho ocistovat a dobre nabijat,ono to pocitite,ja vtedy vzdy “ochoriem”,podla toho viem,ze uz nasal prilis vela neg.energie.. stano maju byt z mosadze a medi,pretoze tieto kovy ocistuju organizmus od ziarenia,stahuju neg.energiu a odvadzaju ju z tela von.”

Z môjho pohľadu je jedno, čo funguje ako talizman – môže to byť aj zajačia labka, kameň, korok, slovom čokoľvek, čo sa v našom podvedomí spája s ochranou abezpečnosťou alebo šťastím a úspechom. Niekedy sa nosia prevŕtané staré mince. A úplne najúžasnejší je “párový” talizman – jeden predmet rozdelený na dve polovičky, pričom každý z dvojice nosí “tú svoju” polovičku. Tento sa často používa pri kúzlach lásky ako doplnkový “pripomínateľ”. 😛

Bela: “Ak k amuletu pridam nieco zo zvierata ktore mam rada,co sa moze stat?bude sa amulet nabijat energiou aj so zvierata?ak ano neublizi mu to?”

Ak pridáte do amuletu niečo z domáceho miláčika, nijako mu to neublíži. Amulet nebude vyciciavať jeho energiu. Problém by ste však mohli mať vtedy, keby ste amulet chceli zrušiť. Potom danú vec musíte svojmu zvieratku “vrátiť” a až potom môžete amulet zrušiť, inak by ste mu ukradli kúsok duše.

One thought on “Nabíjanie amuletov

  1. Ahoj Evale. mohla som sa ti ozvať? nechcem sa vnucovať no potešila si ma ze si mi odpísala vtedy na moju otazku- prozbu. ja by si rada s tebou popísala ak by si chcela. aj o iných veciach a nie len o trápení. po súde som pokojná – na pár drobností.. ja sa nerada natláčam niekam kde ma nechcú no ak by si so mnou hodila reč – bola by som rada.. napíš mi na moju adresu : kyselicovae@orangeportal.sk pa pekný deň

    Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.