Amulet odvahy

Dodáva nám odvahu do situácií, ktoré nás obvykle desia. Dodáva nám sebavedomie. Funguje najlepšie pri fyzickom nebezpečenstve alebo fyzickej výzve.

Potrebujete:

 • šperk/bižutériu/doplnok z pevného materiálu
 • mošusový alebo cédrový olejček

Vyberte si šperk – je jedno, aký, ale mali by ste ho nosiť často. Spomeňte si na nejakú situáciu, kedy ste sa zachovali odvážne a hrdinsky. Znovu si ju vyvolajte pred očami, vychutnajte si ten pocit, začnite natierať šperk troškou olejčeka a pritom odriekajte:

Zasväcujem ťa odvahe a pevnej chrbtovej kosti
napĺňam ťa odhodlaním a duchom rozhodnosti
aby si pomohol, keď napätie sa vynorí
by si ma ochránil a dodal mi podpory.

Noste šperk vtedy, keď očakávate problémy alebo nečakané zvraty. (To je zaujímavá rada, očakávať nečakané… To si musím nechať patentovať 😛 !)

5 thoughts on “Amulet odvahy

 1. Ahoj, najprv sa chcem na dialku podakovat zato, ze takato napomocnqa stranka vdaka Tebe existuje a prajem vela uspechov do buducna.
  Rada by som opytala ci takyto amulet odvahy môzem vyrobit aj pre blizkeho, partnera alebo priatelku. Ak ano čo treba doplnit alebo zmenit? Za odpoved vopred Dakujem. Lenka

  Like

 2. Lenka,

  amulet môžeš vyrobiť pre hocikoho. V zariekadle vymeň “mňa” za meno osoby, pre ktorú ho robíš, a začni ho “Tento amulet vyrábam pre XY, ktorý(á) je príliš mäkký…” alebo uvedieš hocijakú inú vlastnosť, pre ktorú si sa rozhodla amulet urobiť.

  Like

 3. Dobrý deň

  Mám jeden talizman,ktorý mi nanešťastie spadol a maličká časť sa z neho odlomila.Môže ešte takýto talizman fungovať,ak je poškodený?
  Ďakujem za odpoveď.

  Like

 4. Ivett,

  talizman môže fungovať. Najlepšie by bolo zlepiť ho dokopy a vizualizáciou znova nabiť tou energiou, akú dodával, alebo si jednoducho predstavovať, že sa “zrastá”. Predpokladám, že nejde o kameň, ale o niečo iné. U kameňa je tá ťažkosť, že ak sa zlomil naprieč štruktúrou, môže prestať viesť energiu, ale pri páde sa kamene majú tendenciu štiepiť pozdĺž štruktúry, takže to nepovažujem za pravdepodobné.

  Like

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.