Odbosorovanie pomocou elementála

V poslednom čase som sa stretla s dvoma žiadosťami na odbosorovanie. Hoci boli rozdielne (jedna čitateľka pobosorovala a chcela to zvrátiť, iná si zas robila starosti o známeho, ktorému pobosorovali niekde v Indickom oceáne), obe mali jedno spoločné – pri pobosorovaní sa do hry dostala primitívna zlá energia.

Primitívna energia je veľmi efektívna a dokáže narobiť náramnú paseku. Navyše sa proti nej zle bojuje, lebo býva silnejšia ako naše dobré úmysly a ochota pomôcť. Tu platí pravidlo “klin klinom vyrážať”. Preto som najprv myslela, že vyhrabem jeden starý rituál voodoo, ale ako to už býva, keď niečo hľadáte, je to všade inde, len nie tam, kde to hľadáte. (Chcelo by to kúzlo na nájdenie veci. Porozmýšľam. 😛 )

A tak som to nakoniec urobila inak, bez podrezávania kohútov a podobných primitívnych (ale účinných) praktík. Použila som šamanské putovanie, vyhľadala som si vhodnú primitívnu energiu a urobila som na nej dočasný “uzlík” – elementála. Tento uzlík sa rozviaže 7.4.2007 o 21:30, takže dovtedy treba rituál urobiť. 

Budeme naň potrebovať:

 • 1 elementála (je hotový)
 • 1 povraz na vytvorenie kruhu
 • 2 kratšie povrazy na vytvorenie kríža v kruhu
 • 8 čiernych alebo fialových sviečok
 • 1 žltú sviecu
 • hlinu z posväteného miesta (dostatok na sformovanie malej guľky)
 • telesnú tekutinu pobosorovanej obete (krv, slzy, slinu, ejakulát, ale nie moč)
 • bielko z čerstvého vajíčka (to miesto toho podrezaného kohúta)
 • 2 kamene: 1 gagát a 1 čierny turmalín ako prívesok
 • kadidlo (najlepšie čierne, ale môže byť aj obyčajné kostolné)

A teraz postup a vysvetlenie:

Elementál je samček, volá sa Pugšú a je to upír, preto treba robiť rituál po zotmení (najlepšie deň-dva pred splnom, ktorý je 2.4., ale je to vlastne jedno, kedy ho urobíme, ak to bude do 7.4. do 21:30). Pugšú je primitívna energia typu “žralok” – pozná len žranie a je nenásytný. Je nevrlý a zlostný, takže žiadne kamarádenie! Magicky ho priťahuje ťažká (=negatívne) energia. Keď nájde niekoho s ťažkou energiou, prisaje sa naňho a cucia, kým tam je aspoň kúsoček ťažkej energie. Ľahká energia ho nezaujíma, tú nedokáže stráviť. Cucaním sa zväčšuje. Momentálne je vysoký asi 20 cm, vyzerá ako netopier-upír (typický rozpľasnutý nos a ostré zúbky a nechutne ružovú vlhkú papuľku), ale má ľudské telo a je celý chlpatý, sivohnedý. Tieto údaje potrebujete na to, aby ste si ho vedeli vykresliť pri vizualizácii. Keď si ho budete vykresľovať, možno už bude podstatne väčší, lebo som ho vypustila do 7.4. do sveta (a najprv som sa nechala zbaviť svojej ťažkej energie v jednej z čakier, aby som ho otestovala, ako sa správa). Na to, aby nechal svoje cucačky a nabehol pomáhať, potrebujeme k nemu “kľúč” – zaklínadlo.

No a teraz ideme na vec:

 • Povrazy namočíme do slanej vody s trochou čpavku.
 • Z dlhého povrazu urobíme okolo seba kruh. Kruh má byť taký veľký, aby sa nám v ňom pohodlne robilo. 
 • Na východ, západ, sever a juh postavíme po jednej svieci; zvyšné 4 rozdelíme vždy medzi 2 hlavné, takže nakoniec budeme mať kruh zo špagátu a sviec stojacich po jeho vnútornej strane.
 • Od severu na juh natiahneme od sviece po sviecu jeden z kratších povrazov, druhý natiahneme od východu na západ, takisto od sviece po sviecu. Tam, kde sa pretnú, je miesto, na ktorom budeme pri rituáli kľačať. (Práve sme si vytvorili ochranný kruh a dve umelé energetické línie. Na ich priesečníku bude energia najvyššia.)
 • Na východ za hranicu kruhu postavíme žltú sviečku a zapálime ju. Táto má ukázať elementálovi bod, ku ktorému má prísť.
 • Kľakneme si na priesečník povrazov tvárou na východ. Zapálime kadidlo a obtiahneme ním celý kruh. Sledujeme pritom, aby dym išiel šikmo nahor za kadidelnicou a sledujeme, ako stúpa. Odriekame stále dokola: “Vytváram tichý a mocný priestor. Posvätný priestor, chráň ma v mojom počínaní.” (Urobili sme si ochranu pred elementálom a zvyškom jeho energie.)
 • Druhýkrát obtiahneme kadidlom kruh. Ako to robíme, kadidelnicu pri každej sviečke na chvíľu zložíme a sviečku zapálime. Odriekame dokola: “Svetlo, veď ho ku mne. Kruh, chráň ma pred ním. Dobro k dobru, dobro proti zlu.”
 • Kľačíme na kríži v strede kruhu a z bielka, telesnej tekutiny obete a hliny vyrobíme malú guľôčku. Táto guľôčka slúži pre nás i pre elementála ako psychická linka k obeti, ktorej treba pomôcť (aj keď elementál to asi tak nevidí). Dôležité je, aby sme si počas robenia guľôčky uvedomovali, na čo bude slúžiť. Musíme na to myslieť skutočne intenzívne.
 • Keď máme guľôčku hotovú, čiastočne do nej vtlačíme oba prívesky – z jednej strany gagát, z druhej strany čierny turmalín.
 • Prívesky aj guľôčku vysunieme von z kruhu k žltej svieci. Rýchlo sa vrátime do kruhu na našu pozíciu.
 • Privoláme si elementála. Voláme ho: “Pugšú, počuj moje slová. Mám pre teba potravu. Pugšú, zjav sa!” (Slovo “potrava” je náš kľúč.)
 • A teraz pozeráme na guľôčku a predstavujeme si, ako sa elementál pred nami zjaví. Je pažravý a teraz dostal príkaz, že má všetko nechať tak a žrať, čo mu ponúkate. Predstavte si ho, ako sa nad guľôčku skloní a vyňucháva, u koho je negatívna energia. Celú guľôčku pohltí svojím telom a potom postupne zmizne, kým guľôčka zostane na mieste. Odriekame: “V mene pomoci žiadam tvoju silu. Zbav XY zlej energie!”
 • Chvíľu počkáme, až už sa nám elementál nezjavuje pred očami (môže to trochu trvať, ak sme si ho vykreslili skutočne živo). Potom vezmeme guľôčku, vylúpneme z nej kamene a sedíme v kruhu a predstavujeme si, ako Pugšú nájde pobosorovanú osobu, zavesí sa jej na chrbát a cucia a pobosorovaná osoba sa má stále lepšie a lepšie a očividne ozdravieva. Toto si predstavujeme, až kým sviece nedohoria.
 • Zvyšok sviec a guľôčky zbalíme a na druhý deň zakopeme (alebo vosk rozlámeme na drobné kúsočky a všetko spláchneme do záchoda). Napijeme sa, aby sme sa ukľudnili a stiahli zvyšky energie, ktoré sme v sebe vybudili. Pobosorovanej osobe dáme najprv na týždeň nosiť gagát s tým, že po týždni ho má zničiť – rozbiť alebo zakopať niekam, kde ho nikto nenájde, ale ďaleko a preč od seba. Potom má začať nosiť turmalín, ktorý ju bude ochraňovať od psychických útokov v budúcnosti. Je v ňom energia Pugšúa a tá bude s radosťou vycuciavať každý negativizmus aj po 7.4.
 • Veľmi nerozmýšľame o tom, čo sme robili. Kedy-tedy si na to môžeme spomenúť, ale nerozoberáme to v duchu. Čakáme na výsledky. Do týždňa by sa mala pobosorovaná osoba spamätať.
 • Ak máme pocit, že nám Pugšú pomohol (ak vidíme na “obeti” známky zlepšenia), môžeme zaňho po 7.4. po 21:30 zapáliť sviečku – je jedno, akej farby.

Poznámky:

 • Ak nemáme telesnú tekutinu obete, pokúsme sa linku vytvoriť predmetom, ktorý obeti patrí – handričkou zatlačenou do guľôčky, fotografiou zapichnutou do guľôčky alebo podobne).
 • Ak nemáme gagát, môžeme použiť kúsok čierneho uhlia alebo kuraciu kosť. (Neskôr ho vložíme do vrecúška, aby nešpinilo pobosorovanej osobe šaty, keď ho bude nosiť so sebou.) Ak nemáme čierny turmalín, môžeme použiť záhnedu alebo čierny alebo zlatý obsidián alebo čierny ónyx.

Z diskusie:

Bylinka: “Chcem sa vás spýtať,či je ťažké vytvoriť elementála. Keď som si prečítala toto kúzlo,nejak sa mi zapáčilo-asi by mi pomohlo v tom na čo som myslela,keď som opäť listovala vaše staršie články. Neuškodilo by človeku o ktorom som si nie istá ,či je pobosorovaný? Má však už dosť dlho smolné obdobie-práca,zdravie,financie a aj iné jeho počiny sú bez väčšieho úspechu. Nie je trúfalé robiť takéto kúzlo len ako poistku-čo ak je “náhodou” pobosorovaný?”

V podstate nie je veľmi ťažké vytvoriť elementála, ak máte dostatok energie. Dá sa robiť buď cez sen, cez šamanské putovanie alebo obyčajnou mágiou (aby bola silná, tak najšastejšie sexuálnou mágiou).

Momentálne toho mám strašne veľa, ale najbližšie spracujem nejaký stručný návod. Pokiaľ to chcete skúsiť dovtedy cez sny, dnes som do Mračnej hory pridala cvičenie, ktoré môžete na to využiť.

Či niečo uškodí alebo nie, máte vždy v svojich rukách. O tom je vlastne bosorovanie – vybrať z nekonečných možností tú jednu, ktorá dosiahne potrebné bez toho, aby zanechala zbytočnú stopu -P .