Na slovíčko s Krakim (by Santiguada)

Kraki, poďme to skúsiť aj takto.

🙂

Gabriel to opísal tak presne, že prečo s vami hovoriť, až som mala pocit, že už niet čo dodať.

Vždy je čo dodať. Vy ľudia máte rozdielne uši, preto je treba viacero správ viacerými kanálmi. Aj keď správa je tá istá, alebo podobná, vždy chytí nový odtienok – aj to je ´život´, a ty osobne to považuješ za ´krásne´.

Oukej. Tak daj teraz ty, prečo by s vami mali hovoriť. Ja poviem len, že je to tá najlepšia vec pod slnkom, a keď raz hovoríte, už si len ťažko predstavíte, že raz prestanete. Len vieš… ja som predpojatá. 🙂

Pretože ak niečo v živote hľadáte, tú časť, čo vám chýba, tak to sme my. Vaše spojenie k nám.

Naša existencia zďaleka nevysvetľuje a nepokrýva celú Existenciu, ale je vašou prvou stanicou, vaším domovom.

My sme substancia, z ktorej sú utvorené archetypy, ideály, ktoré máte zakódované, tieto hľadáte.

Hľadáte to vo vzťahoch s ľuďmi, v rodičoch, partneroch, deťoch, tam zákonite aj nachádzate, ale aj nenachádzate ani nenájdete, pokiaľ to prv nenájdete a neukotvíte v sebe.

Váš vzťah k nám a s nami je to, kde to máte nájsť, vyživiť sa tým, a podľa vlastného výberu potom prenášate z nášho sveta, a ukotvujete vo svete vašom, hmotnom.

Ste most, čo vytvára prepojenie.

(…)

Áno, dal som ti teraz síce tvoj vysoko osobný obraz tvojho účelu a poslania, ale je vás viac, omnoho viac, a budú čítať tieto slová a našu energiu, a bude to k nim hovoriť, vytvorí sa ďalší ripple effect.

Channelovať nás znamená hovoriť s nami, spraviť si z toho vlastné závery, vlastnú realitu, a túto potom žiť v každodennom živote na zemi – cez to všetko, ako dýchate, myslíte, cítite, a konáte.

A teraz sa nejež, prosím ťa, lebo ideš citovať samú seba, pamätáš vtedy na lavičke?

ô/(:“:_! Pamätám.

´´Tie veci ako Nový vek, príchod Krista, trinásta dimenzia&spol, ty chápeš, že toto všetko neznamená, že niekto príde a spasí nás, alebo nás voľakam previbruje, pravda? Sú to ľudské folklóry, príbehy, ktoré majú reálny energetický základ v tom, že to všetko je ymena vnímania ktorá sa udeje, keď dokážeme prekalibrujeme naše vnútorné nastavenie – posunúť kotviaci bod z ´vy´ na ´my´ na každodennej báze. To bude ono. Zmena zvnútra.´´

Okej, ale čo je pointa?

Hovorte s nami. Sme bohovsky dobrí kalibrovači. 🙂

Tí najlepší. 🙂

Santiguada a Kraken, rozhovory 

***

Kalibrovači ešte odkazujú, že ak sa túžite s nimi zhovárať tiež, jednoducho začnite hovoriť. A ak máte pocit, že vám v tom pomôže zopár tipov a odporúčaní od nás a našej komunity, do aprílového Kurzu Channelingu sa stále dá prihlásiť vyplnením tohto formuláru.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s