Ako v sebe vybudiť energiu pri bosorovaní?

Ivana: “Ako mam pred bosorovanim nahromadiť energiu a potom ju vypustiť pri bosorovani? ( tam bolo niečo ako v tom zmysle že mam ju v sebe najprv vyburcovať bud tancom spevom a pod. čo mne sa to velmi nezda lebo ja skor sa snažim v sebe ukludniť všetky emocie a sustredim sa, a uvolniť ju prudkým seknutim Athame teda dýkou ja to skor robím tak že, sa sustredim na bosorovanie a vizualizujem ako naplnam dotyčnu vec energiou alebo svetlom, to zaleži podla toho čo robim) ako to robíte Vy alebo teoreticky by sa to malo robiť ako?”

Vybudenie energie a jej uvoľnenie slúži na prekonanie bariéry medzi vedomím a podvedomím. Obvyklý spôsob je taniec, meditácia, niekedy sex. Chaos-magick používa “vírenie”, teda točenie sa okolo svojej osi, až sa nám začne točiť hlava a naše vedomie začne “plávať”. Vtedy je najjednoduchšie dostať správu k podvedomiu, a to tak, že ju s maximálnou emóciou vykríkneme.

Ak žijete v paneláku, dupkanie do taktu a vykríkanie nie sú najvhodnejšie riešenia. Ja som okrem toho pokojný človek a kričať sa mi nechce -P , tak som si vytvorila svoj vlastný spôsob: kadidlom navodím stav “teraz sa kujú pikle” a na papier si urobím sigil s prianím. Potom sedím pri sviečke (a je mi jedno, akej farby), niekedy si dávam ezoterickú hudbu (najmä ak som veľmi rozptýlená a ani meditácia nezaberie) a predstavujem si, ako bude vyzerať situácia, keď sa mi kúzlo podarí. Nesmierne sa z nej teším, doslova sa v tom obraze “vybahním” a keď už som celá vytešená, tak začnem odriekať mantru a stále si predstavujem potešivý výsledok. Takto sa moje podvedomie dozvie cez obraz (ničomu inému totiž nerozumie), čo chcem, a cez emóciu zas, nakoľko mi na tom záleží. Nakoniec spálim papier so sigilom a celú vec vytriem z mysle (to je to najťažšie a nie vždy sa to podarí – a vtedy je problém).

Mne by napríklad vírenie alebo plesanie nefungovalo – stále by som špekulovala, kde je hore a kde dole, ktorou nohou kam stúpiť a podobne, a vôbec by som sa nevenovala magickému prianiu. Myslím, že formu neslobodno povýšiť nad obsah – a tým je vaše magické prianie.

Preto považujem postup zozbierania a vyžiarenia energie za vysoko individuálny a každý si ho urobí, ako mu je najlepšie. Ak vám je lepšie ísť do svojho vnútra a tak odovzdať prianie podvedomiu, je to v poriadku – za predpokladu, že vás podvedomie počúva. A to sa dozviete len tak, že sa pozriete, či vaše takto vyslovené priania dávajú výsledky. Ak nedávajú, treba skúsiť niečo iné.

3 thoughts on “Ako v sebe vybudiť energiu pri bosorovaní?

  1. drahá Helar som šťastná ,že ste spať. nie kúzla ale vaše rady mi chýbali.na túto stránku som prišla úplne náhodou, v stave absolútnej beznádeje,nechuti žiť/ po 17 rokoch ma opustil manžel,našiel si inú/.tu som našla všetko čo mi chýbalo… pokoj v duši a cestu k anjelom.Ďakujem Helar a prajem vám všetko len to dobré.

    Páči sa mi

  2. Pre záujemcov o túto tému:Ako vybudiť dostatočnú energiu pri magických aktoch,odporúčam prečítať si knihy slovenského autora chaos-mága Jozefa Kariku . On popisuje rôzne možnosti nakumulovania dostatočnej energie pre akt a to s odporúčaním riadiť pri každom “kúzle” intuitívne. Počúvať svojho vnútorného radcu: Tak,dnes to rozfičím 3-dňovou hladovkou! Zajtra kúzlim so sexuálnou energiou!, Holotrop, ….. 🙂
    Myslím si,že sa oplatí trochu radostne zaexperimentovať a najsť si to svoje,ako píše Helar.

    Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.