Ako sa používa kadidlo?

Niektoré kadidlá používame denne. Sem patria napríklad očistné kadidlá, ak niekto robí liečiteľské alebo veštecké úkony pre iných – vždy po úkone potrebuje priestor očistiť od vibrácií klienta, aby bol neutrálny pre ďalšieho klienta. Tie sa používajú aj niekoľkokrát denne. Rovnako priestor môžeme pred meditáciou čistiť denne. Denne môžeme páliť kadidlo proti bacilom, na večerné ukľudnenie, na povzbudenie (napríklad milostného života) a podobne.

Iné kadidlá sa používajú na magické účely. Tie sa použijú len pri bosorovaní – a to by sme nemali opakovať denne, pokiaľ to nie je špeciálny niekoľkodňový rituál. A nemali by sme kadidlo, s ktorým sme nedávno bosorovali, používať chvíľu pre iné účely (naše podvedomie si musí prestať pamätať prepojenie medzi vôľou a magickým želaním).

Ak si urobíte rituál, ktorý sa odohráva raz do mesiaca, a jeho súčasťou je pálenie kadidla, potom to kadidlo páľte tiež len raz do mesiaca. Inak preťažujete podvedomie signálmi a nenecháte ho “makať” na naplnení toho, čo rituálom chcete dosiahnuť…

7 thoughts on “Ako sa používa kadidlo?

 1. Ahoj Helar,

  Zaujalo ma, že píšeš ” Denne môžeme páliť kadidlo proti bacilom”.
  Mohla by si to viac rozpísať. Aké je najlepšie, alebo s akým máš skúsenosti.

  Ďakujem
  Jarka

  Páči sa mi

 2. Jarka,

  najlepšie “protinákazové” kadidlo, aké poznám, je jantár/kopál. Používa sa proti hmotnej i mimohmotnej “nákaze” a je súčasťou všetkých liečiteľských rituálov, ale ide aj do homeopatík a normálnych liekov, ako som kdesi čítala.

  Na odpudenie mimohmotných negatívnych energií sa používa vanilka – vraj ju neznášajú a musia zdrhať 😛 . Túto múdrosť mám však ešte len asi týždeň, keď som hľadala odbosorovací rituál na zrušenie kliatby a potkla som sa pritom o vanilku. Keďže nemám koho vyháňať, zatiaľ neviem potvrdiť.

  Páči sa mi

 3. Aurik prosim ta, ako docielim tu vonu co je v to orient shope na kriznej? Neviem ci si ju budes vediet vybavit, ale ta vona je pre mna vemi zaujimava, uzasna….a je vsade vo vsetkyc ezoterikach skoro co vojdem…skoro ta ista vona, napises coto je a ako to docielit? Dakujem

  Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.