Ako dlho vizualizovať pri robení kúzla?

Martina sa pýtala: “chcela by som vedieť, či pri kúzle na vyliečenie musím stále do kola opakovať text na vyliečenie ,alebo stačí raz a potom len myslieť na toho človeka ako sa uzdravuje až dohorí sviečka?”

Pri kúzlach netreba omieľať zariekadlo donekonečna – dôležité je pri ňom vizualizovať a držať vizualizáciu tak dlho, ako to len ide. Dôležitá je vizualizácia, nie samotný text zariekadla – ten len dodáva vizualizácii na sile.

No a vizualizácia máva tú vlastnosť, že sa obvykle nedá udržať veľmi dlho. Takže dobré je vizualizovať tak dlho, ako to len ide, a potom nechať sviečku dohorieť a uzemniť sa pritom alebonejakým miernym spôsobom ukončiť kúzlo, aby ešte podvedomie chvíľku malo “magický” pocit – napríklad tým, že si priebeh kúzla zapíšete do svojej knihy kúziel s pocitmi, aké ste pritom mali, čo sa dialo a podobne. No a potom si idete po svojom a z času na čas pozriete sviečku, či nerobí neplechu.

One thought on “Ako dlho vizualizovať pri robení kúzla?

  1. poznate neake kuzla na vyliecenie ?? hladam cely dobu take nieco ale najdem iba na vztahy . Potreboval by som neake na vyliecenie rany alebo choroby pls napiste mi:)

    Páči sa mi

Komentáre sú uzavreté.