Kúzlo na vyliečenie

Budeme potrebovať modrú sviečku. Sviečku zapálime a v duchu si predstavíme osobu, ktorú chceme vyliečiť. Keď už vidíme jej jasný obraz, sústredíme sa na nemocnú časť tela a vykreslíme ju v jasnej červenej. Potom si predstavíme drobnučkých robotníčkov s vedierkami jasnej zelenej farby, štetcami a valčekmi, ako prekrývajú červenú oblasť zelenou farbou. Keď celú červenú oblasť už zamaľovali na zeleno, otvoríme oči a odriekame:

“Dávam ti zo srdca
Lásku ti posielam
Liečivú energiu
Na teba zosielam
Bolesť ti pominie
Nemoc sa rozplynie
Prázdnota po nej sa
Pohodou zaplní
V zdraví ťa udrží
Po zvyšok tvojich dní.”

Sviečku necháme celkom vyhorieť.

A komentáre:

Alžbeta: “Pochopila som všetko, ale z napísaného mi nie je jasné, či mám kúzlo robiť pri ubúdajúcom alebo pribúdajúcom mesiaci, v ktorý deň a hodinu a čo mám urobiť zo zvyškom sviečky.”

Najlepšie je robiť ho pri pribúdajúcom mesiaci, lebo chceme, aby sila vízie (t.j. prezelenenie chybného červeného) silnela. Hlavne začiatočníkovi pomôže, ak bude pritom mesiac pribúdať – také dva-tri dni pred splnom je už energia mesiaca vysoká a môže nám napomôcť.

Pri tomto kúzle nie je dôležité, aby sme energiu od seba odviedli. Zvyšky sviečky teda môžete zakopať, alebo ich môžete vložiť do kvetináča, posadiť kvetinu a darovať tomu, v mene koho kúzlo robíte – takto zostane kúzlo s ním stále.

Eon Battar: “Kúzlom na liečenie na diaľku by som chcela pomôcť mojej babičke, ktorá trpí cukrovkou a vysokým tlakom. Je možné vyliečiť obe časti naraz alebo postupne (teda vypáliť aj dve sviečky?)? Môže sa týmto kúzlom liečiť aj “celý človek”?”

Všetko závisí od zručnosti bosoráka. Pre neskúseného bosoráka je lepšie postupovať sériou malých krokov – vždy jedna choroba v čase a potom ďalšia. Skúsený bosorák vie ľahšie prenášať svoju pozornosť alebo si dokáže vytvoriť pomocníkov, ktorí urobia robotu za neho.

Ak chcete liečiť “celého” človeka, môžete to skúsiť. Ako šaman (ale značne babravý -P ) v to celkom neverím, pretože rôzne choroby sú usadené v rôznych čakrách. To by som vám potom skôr odporúčala nájsť najspodnejšiu zasiahnutú čakru a sústrediť sa na ňu – celá vaša energia sa sústredí na úzke hrdlo systému a odstráni v ňom ťažkú energiu, čím trochu rozhýbe jej prúdenie do čakier nad ňou a tým zmierni ťažkú energiu aj týchto čakier.

Bolo by dobré vedieť, prečo má babička cukrovku (ktorý orgán je na vine) a prečo má vysoký krvný tlak. Potom by ste presnejšie vedeli určiť, do ktorej čakry sa pustiť. Ak toto nevieme, asi by som začala sakrálnou čakrou a v druhom kroku išla na solárny plexus a v treťom kroku možno až na srdcovú čakru, ale myslím, že to už asi ani nebude treba. (Vždy je rozumné začínať o úroveň nižšie, ako by sme normálne predpokladali.) Ale ak má babička aj zlé nohy (napr. reumu alebo nekladie nohy plným chodidlom na zem), tak by som išla dokonca na koreňovú čakru, lebo ak je táto zpachatá, neodteká ťažká energia z tela a hromadí sa vo vyšších čakrách.

Katy: “Mohla by som týmto kúzielkom sa pokúsiť vyliečiť aj môjho psíka ktorý má neustále zdravotné problémy?”

O liečení zvieratiek neviem veľa, ale za pokus to stojí. Alebo by som siahla po liečivých kameňoch – vybrala by som nejaký, ktorý podporuje vylučovanie, alebo heliotrop alebo machový achát, tie sú pre prírodné bytosti výborné. Môžete kamienky pripojiť na obojok, dať pod misku so žrádlom alebo pod deku na miesto, kde psík spáva.

Katy: “Kúzielko musím opakovať dookola pokým nedohorí sviečka?

Kúzlo netreba opakovať dookola, ale je dobré vizualizovať tak dlho, ako je len možné, a potom jednoducho nechať sviečku dohorieť.

Katy: “Už som zakúpila aj modrú sviečku ale je dosť veľká-inú som tu nezohnala ( /24cm dlžka a 1,5cm priemer/ možem ju zrezať? neuškodím tým kúzlu? a ak ju môžem zrezať tak na akú dlžku?

Hanelie: “sviečku v žiadnom prípade nezrezať, radšej sa pozháňaj po druhej,
pri sviečke je treba sedieť a plne sa sústrediť na kúzlo v spojitosti s cieľom si zároveň predstavovať ako je psíček už zdravý…veľmi mu prajem skoré uzdravenie”

helar: Na rozdiel od Hanky (hanelie) nevidím dôvod, prečo by sa sviečka nemala zrezávať. Len si ju nezabudnite zastrúhať tak, aby knôt z nej trčal von, inak sa vám zadusí vo vosku.

Seďte pri sviečke tak dlho, pokiaľ sa vám darí vizualizovať. Predstavujte si to presne tak, ako to píše Hanka. Keď už budete mať problém udržať obraz, tak postupne ešte chvíľu seďte pri sviečke a myslite na havinka, ale potom môžete ísť po svojom a len priebežne kontrolujte sviečku. Na záver sa z vosku možno dozviete, aký bude výsledok kúzla. Ja by som ten vosk preštudovala – je to totiž dodatočný pokyn pre podvedomie, že to myslíte celkom vážne.

Ešte jedna vec ma napadá – po urobení kúzla seďte pri havinovi, položte naňho ruky a predstavujte si, ako sila toho kúzla prechádza z vašich rúk do jeho tela. Alebo takto môžete počas kúzla nabiť nejaký amulet, ktorý mu potom zavesíte na obojok alebo vložíte na miesto, kde spinká.

Bylinka: “Chcela by som sa spýtať,či nie je pri tomto kúzle dôležité,aby ten komu chcem pomôcť ma o to POŽIADAL-myslím , že je to jedno zo základných pravidiel “bielej” mágie.

Z psychologického hľadiska máte úplnú pravdu. Z liečiteľského hľadiska je jedna jediná podmienka – ten dotyčný sa musí chcieť vyliečiť. Potom energia, ktorú mu posielate, posilní jeho vlastnú. Ak by sa z nejakého dôvodu vyliečiť nechcel (napríklad choroba mu priťahuje pozornosť okolia, ktorú on potrebuje viac ako zdravie), tak vlastne vaše bosorovanie a jeho predsavzatie budú proti sebe bojovať.

Mimochodom, na tomto princípe sa zakladá aj psychický útok, ale to je maximum, čo som ochotná o psychických útokoch povedať.

Ell: “robila som toto kuzlo a po nejakej chvili od dokoncenia sa mi podarilo nestastnou nahodou zhasnut sviecku (obcas som riadne nemehlo -( ) tak sa chcem opytat či to narušilo kuzlo a či ho nemam zopakovať, sviečku som hneď znova zapalila.”

Radšej by som kúzlo zopakovala – je to zlý signál, ktorý podvedomie dostalo a bez ktorého by ste sa obišli. Radšej kúzlo urobte ešte raz, pre každý prípad.

Iveta: “CHcem sa spýtať len tolko,že kúzlo na vyliečenie môžem použiť aj ked sa to netýka konkrétne na chorobu,ale človek,ktorý má problém z alkoholom?”

Kúzlo na vyliečenie môžete na alkohol použiť len vtedy, ak viete, čo je príčinou alkoholizmu. Lepšie je v takomto prípade do fľašky a do priestoru dať ametyst – vraj to funguje tak, že to znižuje chuť na alkohol, alebo človek presedlá na niečo menej “ostré”.

Kameň v alkohole nechajte, kým fľašu nevypije. Kameň by mal byť použiteľný i potom, len ak ho už nebudete chcieť pchať do alkoholu, tak by som ho vyumývala a na 24 hodín zakopala do zeme, aby si trochu oddýchol a zbavil sa jedovatín.

Somrik: “Chcel by som vedieť, či sa to nemôže obratiť voči mne napríklad že sa mi to podarí vyzdravieť maminu ale nemôže sa naopak stať že ubudne z môjho zdravia?”

Nemôže sa stať, že by sa toto kúzlo obrátilo proti vám. Keď vysielate časť svojej energie, neberiete svoju skutočnú aurickú energiu, ale dávate do pohybu energetický zväzok medzi vami a nemocnou osobou tak, aby “dobil” jej vlastné energetické pole v zmysle vašej vizualizácie a potom spadol do “normálu”. Priame prepojenie tam nie je a kúzlo nemôže uškodiť.

Simona: “CHcem sa vás spýtať,na dve veci a to:ked chcem použiť to hore uvedené kúzlo na alkoholika,a na človeka ktorý je psychicky narušený,tak ktorú nemocnú časť tela si mám predstaviť,ako hore to kúzlo píše? Ked tu ide o psychiku a o alkohol? Ešte u psychiky si dokážem predstaviť jeho mozog,ale u alkoholika nemám ani len predstavu.”

Otázka je, čo zapríčiňuje alkoholizmus a čo zapríčiňuje psychické problémy. U psychiky niekedy je príčinou endokrínne čokoľvek -) (ja neviem, ako sa všetky tie veci nazývajú) a vtedy treba ošetrovať miesto danej žľazy alebo telo ako celok. U alkoholika to môžu byť mentálne veci – tam nemáme ošetrovať čo, alebo môžeme ošetrovať následky alkoholizmu – stvrdnutú pečeň, rozhasené trávenie, metabolizmus (zasa celé telo).

S alkoholikom nestačí robiť kúzla, ale s ním treba hovoriť, zistiť príčinu alkoholizmu a nasadiť na koreni – cez kúzla i cez postupné odstraňovanie mylného presvedčenia a so znechutnením alkoholu vhodením ametystu. Čím viac ciest sa kombinuje, tým lepší by mal byť účinok. 

Anonym: “Zdravim,ja by som sa chcela spytat ci tieto kuzla naozaj funguju….napriklad kuzlo na vyliecenie:na rakovinu sa toto kuzlo moze pouzivat????????”

Či kúzlo zafunguje aj na rakovinu, to nezávisí ani tak od kúzla, ako od schopnosti bosoráka, ktorý ho robí, manipulovať energiu.

Ja sama s rakovinou bojujem cez mantru (”rakovina z tela preč”) a kameňmi podľa momentálneho zdravotného stavu. Zatiaľ nezvíťazila ani jedna strana -P

Anonym: “A pri akej faze mesiaca je toto kuzlo najucinnejsie????”

Kúzlo sa robí, keď mesiac pribúda – aby jeho sila silnela.