Kúzlo na odhalenie citov

Ďalšie “ulúpené” kúzlo z internetu, tentokrát pre prípad, že neviete, čo k vám vás vyhliadnutý objekt cíti. Nemám ho overené, takže ho podávam bez komentárov, ale mnohí sa pýtajú na takéto veci, takže do toho!

Potrebujete: kruh z 8 sviečok+ jedna sviečka pred vami, papier, pero.

Postup:

 1. Na papier napíšte meno svojho vyhliadnutého objektu, pokrčte ho a držte ho v dlani. Odriekajte:
  “Ak lásku ku mne cítiš,tak ma hneď prezvoníš,
  ak chodiť so mnou chceš,smsku mi pošleš,
  ak zaspať kvôli mne nemôžeš,
  tak sa mi hneď ozveš,
  ak na mňa myslíš deň i noc, naša láska nadobudne moc.”
 2. Pri čítaní kúzla myslite na objekt vašej túžby.
 3. Potom papier roztvorte a roztrhajte (zistíte, za koľko dní najviac sa vám ozve objekt), alebo papier spáľte (aby malo kúzlo rýchlejší účinok). Pritom rátajte sekundy, ako dlho bude papier horieť – toľko dní bude objektu najviac trvať, kým sa ozve, ale bude to kratšie ako pri roztrhaní.

Z diskusie:

Mia: “Chcela by som sa spytat ci treba byt v strede toho kruhu alebo mozem dat iba cajove sviecky do kruhu na stol napriklad a ci ta sviecka ktora ma byt predomnou ma byt vlasne deviata a ci ma byt sucastou kruhu alebo v nom alebo mimo neho.”

Ako to chápem ja (nie som autorom kúzla), bolo by treba byť v strede kruhu s jednou sviečkou pred sebou. To je tá deviata sviečka; zvyšných osem tvorí kruh.

Peta: “Tie sviecky maju byt zapalene?a mam byt v strede toho kruhu zo sviecok?”

Áno.

Moni: “noooo kúzlo som robila v štvrtok a v nedelu mi dotycna osoba len tak prezvonila xi tak odporucam fakt funguje….len co teraz ked som odhalila city….dačo musim vymysliet xi P

Klaudia: “A v tom kruhu mam cakat kym sa dohoria sviecky?To bude cca dve hodiny?alebo ich mozem sfuknut za radom v smere hodinovyhc ruciciek a posledne sfuknem svoju co budem mat pred sebou?”

Obvykle sa to robí tak, že sa človek zdržiava v kruhu tak dlho, kým má “magickú náladu”, potom nechá sviečky horieť (a z času na čas ich kontroluje, aby sa od nich niečo nechytilo) a ide si po svojich veciach.

A nezabudnite na základný zákon bosorovania – urobiť kúzlo a vytrieť ho z mysle!