Žiadame o perfektného partnera

Toto kúzlo nie je obvyklé “kúzlo lásky”, ktorým sa snažíme pripútať si konkrétnu osobu. Je určené skôr na to, aby sa dali do pohybu sily, ktoré k nám privedú partnera, aký sa k nám hodí najviac (a môže to byť niekto celkom iný ako ten partner, po ktorom práve poškuľujeme 🙂 ).

Potrebujeme naň:

 • 6 okvetných lupienkov ruže
 • 1 lyžičku levandule
 • 1 lyžičku škorice
 • ruženín (=ružový quarz)
 • ružovú látku veľkosti malej vreckovky
 • zelenú a červenú stužku
 • ihlu a niť
 • 1,- Sk mincu

A takto ho urobíme:

 1. V piatok v období pribúdajúceho mesiaca vložíme do stredu ružovej látky okvetné lupienky ruže, levanduľu, škoricu, ruženín, červenú stužku (stačí malý kúsok, len 5 cm) a mincu.
 2. Zošijeme kraje ružovej látky do tvaru mešca a pritisneme si vrecúško k srdcu. Odriekame:
  “Bohyňa lásky Venuša
  Prines mi lásku dokonalú
  Určenú pre mňa a dušu mne oddanú
  Čo svoj osud
  Po mojom boku má.
  Nedovoľ, aby sa skalila
  Nedovoľ, aby sa stratila
  Prines mi lásku perfektnú
  Čo moje srdce naplní.”
 3. S vrecúškom pritisnutým na srdce si predstavme, ako doň vteká naša láska, až je ňou celé presiaknuté. Táto láska vyzerá ako ružová, teplá energia a cíti sa teplo v našich rukách.
 4. Vrecúško zaviažeme zelenou stužkou, aby sa nemohlo rozviazať. Tým spečatíme kúzlo.
 5. Vrecúško nosme pri sebe a pred spánkom si ho dávajme pod vankúš.
 6. Keď stretneme svojho perfektného partnera, vrecúško zahrabeme pod stromom.

Môj komentár: Nezabúdajme, že energia v kúzlach má tendenciu plynúť si svojím vlastným tempom – a niekedy to trvá veľmi dlho… Preto potrebujeme urobiť v našom reálnom svete opatrenia, ktoré dané kúzlo urýchlia. Ak žiadame o perfektného partnera plamennými slovami, ale zostaneme sedieť doma a nechodíme medzi ľudí, možno budeme musieť čakať na najbližšie prasknuté vodovodné potrubie alebo pokazenú pračku, než k nám náš perfektný partner dostane príležitosť prísť… Preto je lepšie zažiadať si a vyraziť medzi ľudí – nie nutne na diskotéky, ale rozhodne na miesta, kde budeme stretať veľa doteraz neznámych ľudí. Možno práve medzi nimi je dnes aj náš perfektný partner…

A ešte jedna poznámka: Práve pri tomto kúzle neodporúčam robiť si dopredu predstavy o “perfektnom partnerovi”. Možno bude vyzerať celkom ináč a nemuseli by sme si ho všimnúť! Radšej pozorujme a nechajme sa prekvapiť.

Z diskusií:

Stella: “neda sa ten ruzenin niecim inym nahradit?”

Pokiaľ chcete ruženín nahradiť, stačí číry kremeň, tzv. horský krištáľ .

Vriesa: “Som vyskušala kuzlo, kde som žiadala o perfektného partnera. Ako spoznám ktorý je ten pravy, čo pre mňa vybrali, resp. určili magické sily. Lebo som spoznala jedného chalana a ten to myslí vážene. Ale problém je ten, že predstavuje všetko to, čo nemám na chalanoch rada. To sa mágia rada zahráva, alebo ako si to mám vysvetliť.”

Nie vždy je vhodný pre nás ten chlapík, ktorý sa nám pozdáva najviac. (O tom by som mohla písať romány z vlastnej skúsenosti. -P ).

To je problém kúzla. Kúzlo nám totiž môže hodiť do cesty partnera, s ktorým by sme vydržali celý život, ale na prvý pohľad je to presný opak toho, ako si partnera predstavujeme. Ak sa budeme riadiť našimi predstavami, prekĺzne nám pomedzi prsty. Preto som radila nezaujatosť.

Ale to, že teraz sa “vďaka kúzlu” v našom živote vyskytol nejaký chlapík, ešte nemusí znamenať, že je to ten pravý! Už niekoľkokrát som zažila situáciu, keď toto kúzlo zdanlivo nevyšlo a hodilo nám do cesty chlapa, bez ktorého sme sa mohli obísť. Ale POTOM, keď sme boli také zronené a ubolené z rozchodu a totálne bez predsudkov a obrany, POTOM prišiel ten PRAVÝ – a zas to bol možno niekto, koho by sme predtým neboli vzali na vedomie!

To je na živote také strašné – veci sa nám napĺňajú, ale vždy až vtedy, keď sme na ne pripravení. Nikdy nie predtým. A ak to znamená jednu nepríjemnú “medziskúsenosť”, musíme ju akceptovať. Zatiaľ ešte vždy sa mi ukázalo, že každá ťažkosť a neúspech ma naučili niečo, čo mi neskôr bolo veľmi potrebné pri väčšom úspechu.

Takže odpoveď je – neviem, či je to ten pravý na celý život. Môže byť – a nemusí. Rozhodne je to ten pravý pre daný okamih vášho života, nech už je jeho úloha akákoľvek. Nikdy sa to nedozviete, ak to neskúsite.

Vriesa: “Ked si teda nie som istá, či je to ten perfektný partner pre mňa, mám aj nadalej nosiť pri sebe vrecúško? Čo mám s nim urobiť?”

Ak ste svojho “pravého” už našli, vrecúško vám iného aj tak neprihrá. A ak je mládenec len “medzistupňom”, tak potom na svojho pravého ešte stále čakáte a vrecúško je funkčné.

Takže zatiaľ ho neskladajte. Dajte ho dole, až si budete istá, že s týmto chlapcom chcete zostať. (Ale pre istotu ho nezahadzujte. Prílišná sebaistota ešte nikomu neposlúžila.)

Vriesa: “Chcela by som vedieť čo sa stane ak sa vrecuško niekomu stratí alebo sa ho dotkne niekto iný. Môže to mať nejaký vplyv na kuzlo?

Vrecúško by sa stratiť nemalo – pre podvedomie je to silný signál, že to nemyslíte až tak vážne.

To, že sa ho niekto iný dotkne, by nemalo prekážať. (Pokiaľ ho nedáte zrovna kolovať -P …) Ak ho dáte do ruky závistlivej alebo nenávistlivej osobe, môže sa jej zlá vôľa preniesť na vrecúško alebo predmety v ňom. Potom ho treba očistiť – rozobrať, vizualizovať zlatý lúč, ako predmetmi prechádza a mení všetky vibrácie na pozitívne, znova dať dokopy a nosiť ďalej.

Karin: “ako dlho musim cakat kym kuzlo zaberie a kedy viem ze uz nemam ani dufat ze nezaberie, lebo urcite sa stavaju aj take ….! 😦 “

Kým sedím ako na špendlíkoch a čakám, až kúzlo konečne zaberie – vtedy sa načakám… A potom, len čo zabudnem, že som vlastne niečo chcela, kúzlo sa zhmotní!

Preto sa pri bosorovaní kladie taký dôraz na to, že kúzlo treba urobiť a potom naň zabudnúť (teda: nemyslieť). Zapodievať sa niečím iným, čo s danou vecou vôbec nesúvisí. Vtedy totiž uvoľním kanál pre podvedomie, aby konečne začalo “makať” na zhmotnení môjho kúzla. Kým ho stále bombardujem svojou túžbou z desiatich rôznych uhlov pohľadu, tak ju rozoberá stále ako novú. Preto: naprogramovať kúzlo, urobiť kúzlo, zabudnúť kúzlo. A potom sa zhmotní pomerne rýchlo.

Ak však chcete vedieť, ako stoja šance, môžete:
a. počas kúzla páliť nejakú sviečku a zo zvyškového vosku odhadnúť, ako dopadne
b. chytiť po týždni do ruky taroty a vyložiť si, ako vyzerá momentálny stav v danej veci.

Zuzana: “Chcela by som sa spytat keby mi toto kuzlo vyšlo musela by som aj tak zahrabať vrecuško pod strom?”

Zahrabať vrecúško pod strom, keď kúzlo vyšlo, je posledný krok. Zvyšková energia sa cez korene dostane do stromu, cez listy do vzduchu a slúži ďalej. Navyše tento strom bude odteraz “váš” – budete mu môcť porozprávať všetky svoje priania a bolesti.

Lucia: “Dá sa kúzlo pre získanie perfektného partnera urobiť per niekoho iného? Ako?”

Je to v podstate celkom jednoduché: zoženieme si fotografiu alebo nejaký predmet osoby, v mene ktorej bosorujeme (malo by to byť s jej súhlasom, aby sme nevnucovali svoju predstavu niekomu, kto o to nestojí). Tento predmet si dáme na pracovnú plochu/oltár a po celý čas ho máme na očiach. Na začiatku rituálu povieme s pohľadom upretým na tento predmet: “Toto kúzlo robím v mene XY.” No a v zariekavadle vymeníme všetky “ja” a “mne” za “on/ona” a “jemu/jej”.

P*veras: “co spravit s tym vrecuskom ked chcem zrusit kuzlo na perfektneho partnera??”

Vrecúško najprv odsväťte a potom sa zvyškov zbavte – môžete ich použiť ako kadidlo alebo spáliť alebo vyhodiť do koša alebo zakopať do zeme (tým ich “vrátite” Matke Zemi).