Svoju vibráciu si ovplyvňujeme sami

V poslednom čase sa snažím vložiť medzi seba a slovenskú ezoteriku “nárazník”, aby ma tie šplechy až tak nevytáčali. Ale pred pár dňami dostal môj mysliaci človek zas raz zabrať 😉 :

Kto ma poznáte, viete, že sa k očkovaniu nevyjadrujem. Podľa mňa je to vec každého jedného človeka. Keď sa pýtali The Councilu channelovaného cez Saru Landonovú v priamom prenose na vakcináciu, dostali odpoveď, ktorá mi náramne sadla:

“Dôležité nie je to, čo za látka ide do vášho tela, ale energia, s ktorou ju prijímate. Ak ju prijmete s energiou strachu, stáva sa z nej jed; ak ju prijmete s energiou vďaky, stáva sa z nej pre vás liek.”

A potom sa niekde potknem o ten ilustračný obrázok a príde mi z toho zle. Už to nie je len o tom, že ja za seba sa rozhodujem, či sa nechám vakcinovať alebo nie – ja už sa vyjadrujem k tomu, ako iní “otravujú” moju vibráciu tým, že oni sa nechávajú vakcinovať! Čiže nikto sa nesmie nechať vakcinovať, aby mne neotrávil moju vibráciu!

Nie so mnou, Satan. Svoju vibráciu si ovplyvňujeme sami tým, ako sa postavíme k veciam tohto sveta. Niektorí k vakcinácii, iní k sprostým drístom ezoterických spolublížnych. 😛 Náš “biostroj” je rozhodený, len keď ho rozhodíme my tým, čo si začneme o situácii rozprávať. Nik iný za našu vibráciu nezodpovedá – rovnako, ako nikto nezodpovedá za naše šťastie alebo nešťastie.

Takže, ezoterickí spolublížni, zvyknite si konečne preberať za seba zodpovednosť. Jediný tvor na svete vám przní vašu vibráciu – vy sami. Prestaňte sa konečne vyjadrovať k tomu, čo iní robia či nerobia, a žite si svoj život v takej vysokej vibrácii, ako to len ide – aj keď sa ako ja musíte začať odrezávať od komunít, ktoré proste nemajú na viac. 🙂

A ja si potrebujem pripomínať jednu radu, čo som dostala ešte na jeseň od Gabriela:

Nikto ťa nepasoval za obrancu ezoteriky. Od toho, ako definuješ svoju vlastnú pozíciu, závisí tvoje prežívanie. Ak sa identifikuješ so „strážcom správnej ezoteriky“, tak večne narážaš, trpíš tým a potrebuješ sa odrezávať od negativity. Čo teba zaujíma ezoterika? Teba zaujímame my – a ostatní nech si veria, v čo chcú.

Beriem. 🙂 A ako by znel potom text v ilustračnom obrázku v “mojej” ezoterike?

“Očkovanie u iných nie je o tom, že by sa k vám niečo prenieslo, ale že nedokážete žiť v svete, ktorý nie je presne podľa vašej predstavy – pretože by to mohlo znamenať, že vaša predstava nie je najsprávnejšia… Tým v sebe začnete produkovať nízkovibračnú energiu a tá môže rozhodiť váš biostroj.

Tí tam vonku s vašou nízkovobračnou energiou nemajú nič spoločné – za tú zodpovedáte sami. Takže prestaňte konečne komentovať iných a preberte zodpovednosť za to, čo za vibráciu v sebe práve produkujete.”

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s