Január s anjelmi: Archanjeli a anjeli strážni

Pokračovanie výpiskov zo seminárov s Debbie Johnsonovou Angels, Your Access to Heavenly Guidance and Help, teda Anjeli, váš prístup k usmerneniu a pomoci z Nebies. Dnes poznámky k archanjelom a anjelom strážnym.

Anjel strážny môže byť archanjel, ale aj blízka bytosť. Niet nikoho, kto ho nemá.

Prečo nikoho chránia a iného nie? Závisí od toho, či sme mu načúvali. A ak nad ním nestojí ochrana, je to príbeh jeho duše.

Keď človek zomrie, môže zostať v prízemnejšej vibrácii tým, že sa niečoho nevzdáva, na niečom uľpieva. Alebo sa môže všetkého pustiť a ide do vyššieho vibračného pásma, hovoríme tomu „do svetla“. Pri prechode „do svetla“ sa štartuje empatické spracovanie, kedy si duša prechádza všetko to, čo urobila iným, akoby sa to dialo jej – preciťuje to. Preto ak sa k nám niekedy pridá duch zosnulého, ktorý v bežnom živote nebol vôbec láskavý, už je jeho vibrácia iná a už sa tam tá láskavosť objavuje.

Ak duch zosnulého zostane v nižšej, „prízemnej“ vibrácii, tak sa toto empatické spracovanie nenaštartuje, ale prebieha v slučke opakovania. Je to veľký pocit zavrznutia v okamihu. Ale len čo sa im podarí zbaviť uľpievania, vyzdvihnú ich anjeli do svetla a empatický proces sa okamžite naštartuje.

Tí z našich zosnulých, ktorí si zvolia alebo sú vybratí za strážnych anjelov, sú často naši blízki, ktorým na nás záležalo. To značí, že sú anjeli strážni len pre nás.

Je Michael tiež strážny anjel? Archanjel Michael je strážnym anjelom pre všetkých ľudí. Hocikto si ho vie privolať; je plne prístupný.

Spôsob, akým anjel strážny funguje (Michael alebo naši osobní anjeli strážni) spočíva v tom, že vkladajú intuitívne myšlienky do našej hlavy: „nechoď tam“, „neber si to vľavo“, „opusti situáciu“ a podobne. Vám to môže prísť podivné, že prečo sa tak cítite – ale to je spôsob, akým pôsobia, akým vás ochraňujú.

A tu vstupuje nebezpečenstvo „pozitívneho myslenia“, kedy si odopierame pomyslieť alebo pocítiť niečo negatívne, výstrahu či varovanie či náhlu obavu. Lenže toto univerzum nepozostáva len z pozitivity. Každá jedna duša má slobodnú voľnu – a nie každý si volí svetlo. Strážny anjel možno vidí, že toto by nebola pre vás dobrá situácia/osoba. Urobia to, že do vás vložia ten inštinktívny pocit. To isté urobí archanjel Michael, hlavne ak je to naliehavé. A človek potom cíti nutkanie niečo urobiť, niekam ísť, nikoho zavolať. A vy to buď prijmete alebo nie. Vaša slobodná voľba. Takže ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku, nie je to „spadnutie do negativity“, ale signál od vášho strážneho anjela. V konečnom dôsledku aj ten negatívny pocit vám má pomôcť zhmotniť to, čo zhmotniť chcete, pretože ak do tej situácie vleziete, tak vás môže spomaliť; je to ochrana.

Toľko dnes. Súčasne vás pozývam na anjelskú meditáciu, v ktorej požiadame anjelov, nech nám dajú nejaké nasmerovanie do roku 2023. Meditácia bude on-line, je verejná a bezplatná a koná sa 8. 1. 2023 o 19:00. Pre pripojenie sa kliknite na nasledovný link:

https://us02web.zoom.us/j/88053586064?pwd=V0lKenVGWnhCQnkrZXptYXZXeGpBUT09

Meditácia bude trvať približne 30 minút.

Okrem toho začína koncom januára nový kurz channelingu, kde si vytvoríte napojenie na anjelskú sféru a začnete si pre seba sťahovať usmernenia a vyčistíte si svoj komunikačný kanál od balastu ega a jeho predsudkov. Kurz začína 31. 1. 2023 a bude prebiehať on-line v utorky o 19:00. V cene je aj prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling. (Kurz aj knižka obsahujú zvukové nahrávky, takže nie sú vhodné pre nepočujúcich.)

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s