Gabrielov prechod 25. -31. 5. 2020: preberáme plnú kontrolu a moc

Momentálne máme za sebou obdobie novej orientácie. Urobili sme si snímku stavu, ale potrebujeme si uvedomiť jedno – zo situácie sme povyberali a všimli si tie prvky, ktoré nás buď trápia, desia alebo nadchýnajú.  Najbližšie obdobie je obdobie vysokej energie – a energia Univerza potečie smerom, ktorým upierame našu pozornosť. Ak na príkoria a strachy, dostaneme viac hrozného a budeme sa cítiť čoraz slabší. Ak pozornosť uprieme na možnosti, začnú sa diať zázraky… ale potrebujeme si dať pozor na to, aby sme so sebou neťahali žiadne neuzatvorené problémy z minulosti!

Prvý krok najbližšieho obdobia by mal spočívať z pohľadu za seba a skúmania, či sa nezačalo diať niečo, čomu sme nevenovali pozornosť – a teda sme to prehliadli… Možno budeme potrebovať veci rozoberať do hĺbky, ale keď ich takto rozoberieme, dostávame šancu pustiť ich k vode naposledy. Nevliecť ich so sebou do budúcnosti, ale urobiť čiaru a začať s čistým štítom. Tentokrát skutočne nájdeme to, čo hľadáme.

Nastáva čas vystúpiť z roly Obete, ktorej sa veci dejú bez jej kontroly, a začať utvárať také podmienky, aké si prajeme. Bez hanby a pocitu zlyhania. Aj poznanie, že po celý čas sme stáli v ceste sami sebe, je totiž zmúdrenie. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s