Čerstvý vietor do plachiet – život na TURBO

Máte pocit, že sa vám v živote podarilo už kadečo dosiahnuť, ale akosi vás to celkom neuspokojuje? Nenapĺňa?

Zdá sa vám, že ste zastali na mŕtvom bode a nie a nie sa pohnúť vpred?

Hlodá vo vás pocit, že “predsa musí byť aj niečo viac”?

Ak tento pocit máte, tak ja mám pre vás možné riešenie – kurz TURBO: Ako dostať svoj život na turbokoľajj.

TURBO je 5-týždňový kurz, ktorý začínal pôvodne ako 5-dňová čelindž vo fejsbúkovej skupine Báječné baby na lietajúcich metlách (a áno, pôvodne bol zameraný hlavne na ženy v strednom veku, s metlami alebo bez 😉 ). Jeho účelom bolo rozvíriť stojaté vody života a rozprúdiť ich na turbo.

Turborežim je pre mňa predstava optimálneho, ľahkého a zábavného napredovania a dosahovania výsledkov, ktoré robia náš život životahodným, kde my držíme kormidlo v rukách a Univerzum sa stará o to, aby boli naše plachty vždy pod optimálnym vetrom. Aby sa toto začalo diať, rieši kurz TURBO nasledovné oblasti:

  1. čo je moja predstava „turbo“ a kde ju dnes nedosahujem – pretože ak neviem, kam presne smerujem, ani jeden vietor neduje mojím smerom
  2. prečo dnes nie som na „turbo“ a čo ma od toho blokuje – lebo ak nerozhýbem svoje stuhnuté svalstvo, budem vždy držať kormidlo rovnako a budem vedieť využiť len jeden vietor zo všetkých možných
  3. ako sa zbavím blokov, čo mi dnes neumožňujú ísť na „turbo“ – pretože príkoria, čo potrebujem prekonávať, ak sa vnútorných blokov nezbavím, mi užierajú z energie, ktorú by som inak venoval svojim snom
  4. ako z dnešného stavu prejdem na „turbo“ a zažijem tak pocit úspechu a naplnenia
  5. ako sa postarám, aby som už nevypadol z turbokoľaje nikdy viac a nemusel robiť kompromisy ohľadne mojej radosti zo života.

Kurz má päť týždňov a každý týždeň sa venuje jednej z otázok. Na rozdiel od mojich obvyklých kurzov, ktoré začínajú osobným sprostredkovaním informácií, tento kurz je postavený naopak: prebieha formou on-line prednášok a stretnutí naživo. Formou videoprednášky dostanú účastníci návod, ako pracovať s danou oblasťou, a niekoľko cvičení na výrazný posun vpred v danej oblasti. Na konci týždňa prebehne videostretnutie naživo, tzv. live-call [lajfkól], kde si vyjasníme otázky a prejdeme si výsledky individuálnej práce, aby sa vedeli účastníci inšpirovať aj medzi sebou navzájom.

Všetci účastníci získavajú svoje členské konto, ktoré im umožňuje prístup do materiálov a článkov kurzu, ako aj nahrávok live-callov a vstup do diskusného fóra kurzu. Kto sa niektorého live-callu nemôže zúčastniť osobne, môže si pozrieť záznam zo stretnutia, aby o nič neprišiel.

Kurz sa pohybuje cenovo medzi 60-80 €, pričom si sami môžete zvoliť, ktorá cena je pre vás schodná. V cene je aj trvalý prístup ku knižke Návrat k sebe na TURBO, ktorá obsahuje všetky podstatné informácie a viac.

Ak chcete popracovať na čerstvom vetre vo vašich plachtách, tak 16. 11. 2022 začína prvý oficiálny beh kurzu TURBO. Prihláste sa čo najskôr – kurz skončí ešte pred Vianocami tak, aby zostal čas aj na darčeky a kapustnicu a pre vás dobrý pocit do budúcnosti pod stromček!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s