Gabrielov prechod 20. – 26. 9. 2021: máte na všetko, na čo si trúfnete

Dostali sme šancu reštartovať – nájsť si nové nasmerovanie, ktoré by nám dávalo radosť aj zmysel. Ak sme si ho aj presne nepomenovali, ale predstavu už máme… a teraz nastáva čas vliať do nej cez emóciu všetku svoju energiu a prebudiť ju k životu!

Zmena sa v našom živote odohráva dvomi spôsobmi: buď získame záblesk niečoho nového, ktorý ja taký žiadúci, že prekoná našu vrodenú tendenciu zotrvávať v zóne komfortu, alebo sa nám naše fungovanie natoľko zovšednie, že už urobíme hocičo, len aby sme sa pohli z miesta. Pre obe cesty nastáva vhodné obdobie, kedy sa energie kondenzujú do jedného bodu a majú vysokú šancu prelomiť našu nehybnosť.

A len čo sa pohneme vpred, začnú nás vlákna minulých pripútaností ťahať späť, do toho “obvyklého” Len výdrž a silná vôľa nám pomôžu nevzdať to pri prvom náznaku problémov… Našťastie, s energiami najbližšieho obdobia máme jedno aj druhé v potrebnej miere! Obavy zo zmeny, ktoré možno pocítime, sú len signál, že v danom mieste ešte nedobehlo naše vnútorné spracovávanie do konca. Sústreďme sa naň, uzavrime ho, vezmime ho so sebou ako mapu minulosti a jej skúseností, ale nepoužívajme ju na to, aby sme sa pomocou nej orientovali v budúcnosti – pretože to, čo sme dnes, je už niečo iné než tá osoba, ktorá tie skúsenosti zažila.

Zmeňme svoju interpretáciu minulosti tak, aby pred nami dvere nezatvárala, ale naopak otvárala. A len čo sa otvoria, prejdime cez ne – a ak sa ich otvorí viacero, nie ste svoje telo, ste energia a ako energia viete prejsť cez viacero dverí súčasne! 😉 V najbližšom období nevyberajte. Berte všetky šance a rozohrajte ich, aby ste uvideli, ktorá z nich vás ako ďaleko dovedie. To, čo sa v minulosti obávalo, že na to nemá, to už dnes neexistuje – dnes nemáte len na to, na čo si sami netrúfnete!

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s