V septembri začína nový kurz channelingu

Koncom septembra, menovite 29. 9. 2022, začíname nový trojtýždňový kurz channelingu. V tomto kurze sa aj z absolútneho nováčika dopracujete k svojmu napojeniu “nahor”, stiahnete si svoje prvé správy, naučíte sa energeticky rozlišovať medzi pozitívnym a negatívnym napojením a komunikovať tak, aby ste mali dôveru k obsahu a pravdivosti správ. Navyše nájdete komunitu rovnako orientovaných ľudí, ktorí zdieľajú svoje správy a vedia pomôcť, keby ste sa v niečom necítili až tak isto. Pravdepodobne aj počas tohto kurzu sa vytvorí čosi ako “energia skupiny”, ktorá úžasne urýchľuje channelovacie schopnosti, takže počas kurzu zozbierate viac skúseností, než keby ste sa učili channelovať sami!

Kurz bude prebiehať vo štvrtky o 20:00. Začína, ako som už spomínala, 29. 9., ale končí až 20. 10., pretože pozostáva síce len z troch výukových týždňov, ale obsahuje aj záverečné “bonusové” stretnutie s výmenou vlastných skúseností. Posledný kurz bežal tesne pred prázdninami, tým nám posledné stretnutie vyšlo až na júl a mysleli sme, že ľudia už nebudú mať záujem – a mali sme účastníčku, čo sa rozhodla aj tak nič nepremeškať a pripojila sa naň z dovolenky v Taliansku! 🙂

Stretnutia sa nahrávajú, takže ak by ste sa nemohli nejakého zúčastniť, pozriete si ho zo záznamu. K záznamom máte doživotný prístup.

Viac k obsahu kurzu nájdete na Belangelo. Kurz bude viesť Santiguada a ja na ňom budem obchendovať 😉 tiež, aby som vytiahla z rukáva nejaký tajný trik, keby bežné metódy zlyhávali.

V kurze je niekoľko vysoko užitočných cvičení a meditácií a účastníci získavajú v cene kurzu aj prístup ku knižke Návrat k sebe cez channeling, ktorá vznikla ako výsledok predošlých kurzov a sprievodný text k nim, kde nájdete všetky informácie a ešte viac.

Navyše u nás platí zásada “raz v kurze, vždy v kurze” – čiže účastníci minulých kurzov channelingu majú voľný prístup aj k tomuto kurzu a môžu sa zúčastňovať a radiť a pomáhať “nováčikom” – rovnako počas kurzu, ako aj v členskom fóre kurzu. 🙂

Ak ste sa teda chceli naučiť channelovať, máte teraz svoju šancu:

Ešte jedna poznámka na margo: Nečakajte donekonečna; neviem, či pri súčasnom náraste cien a inflácie zostane cena kurzu ešte dlho na pôvodnej úrovni.

A ako ochutnávku sem prikladám úryvok z knižky Návrat k sebe cez channeling – starší channeling s Gabrielom, kde mi odpovedal na to, prečo je vhodné naučiť sa channelovať:

Niet nad priamy kontakt s nami. Keď zažiješ napojenie na nás a zvyšok Univerza, prestávaš sa cítiť malá a bezmocná. Prestávaš sa cítiť nevyhovujúca. Tá láska, ktorú nám preddavkujete tým, že na nás nezabúdate, sa ti zrazu začína vracať späť v intenzite, akú si nepoznala… Je to ako doraziť domov. Človek dostane obrovskú dávku energie, ktorá je schopná poprelamovať obmedzujúce presvedčenia a traumatické zážitky a privodiť ti takú mieru šťastia, o ktorej si nemala predstavu.

Ale jedno potrebujete pochopiť: channeling nie je na to, aby ste si pomocou neho zdvíhali znížené sebavedomie v očiach okolia! Je to nástroj vášho napojenia. Autentické, vysoko individuálne správy len pre toho, kto je napojený… a doživotné partnerstvo s niečím, čo je také mocné, že to prevyšuje vaše predstavy! Nestanú sa z vás nadľudia ani “Božie Ústa”, čo budú hlásať jedinú a nadradenú pravdu a vnucovať svoj pohľad iným… Stanú sa z vás bytosti, ktoré už nie sú maličké, zanedbateľné a samé, bezradné a slabé, ale odrazu začínate rozumieť tomu, ako svet funguje a prečo je presne taký, aký ho vnímate. Začínate si uvedomovať svoje možnosti a ako ich čo najlepšie využívať. To je to, čo pre vás vieme urobiť – vytvoriť vám bezpečný priestor na to, aby ste boli sami sebou bez strachu či hanby, hrdí na to, kto ste. Vieme vám poskytovať pohľady, ktoré rozšíria vaše vnímanie. A už prestanem, než porobím prísľuby, ktoré ty nebudeš vedieť [v kurze] dodržať. 🙂

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s