Akceptuj svoje pocity

Chcete sa spojiť so svojimi anjelmi a dostávať od nich odpovede a správy? Chcete pravidelným kontaktom s nimi zvyšovať svoju vibráciu?

V januári začíname ďalší kurz channelingu – tri týždne strávené nadviazaním kontaktu s “vyššou múdrosťou” v nejakej jej podobe (Vyššie Ja, anjeli, spirituálne bytosti/energie) a prvými krôčikmi, prvými správami, s vysvetleniami a podporou ľudí, čo channelujú už roky.

Tentokrát ho povedieme dve – Santiguada a ja. Kurz začne 18. januára o 19:00, ale už týždeň pred ním bude “prípravný”, teda dostanete k dispozícii nejaké informácie a nástroje tak, aby sme zjednotlili svoje “štartovacie čiary” a mohli pokračovať bez obáv zo zlyhania a z neporozumenia.

Kurz prebieha on-line a pozostáva zo štyroch stretnutí, vždy v utorky. Tri stretnutia sú výukové a po nich prichádza záverečný live-call, aby sa rozobrali skúsenosti z posledného stretnutia a jeho úloh a aby sa nastavili výhybky do budúcnosti. On-line stretnutia trvajú 60-90 minút (ono to vždy silne závisí od toho, aká živá diskusia sa rozbehne) a nahrávajú sa, takže ak sa niekto nemôže zúčastniť, pozrie si stretnutie zo záznamu. Obsah a zameranie jednotlivých stretnutí nájdete tu. (Linky sú prístupné len účastníkom posledného kurzu, ale aspoň dokladajú, s čím všetkým budete v kurze pracovať, a pri štarte svojho kurzu nahráme nové linky, ktoré budú prístupné len vám.)

Kurz má svoju “základňu” na Facebooku. Tam sa ukladajú všetky nástroje a záznamy stretnutí a v nej prebieha aj diskusia. Táto skupina funguje aj po skončení kurzu a vytvára pre vás referenčné prostredie, kde sa môžete poradiť, keď klesne vaša motivácia a dychtivosť alebo keď narazíte na situácie, ktoré sú pre vás nové a neviete, čo s nimi. Skupiny sústavne monitorujeme a reagujeme na otázky aj po skončení kurzu.

A pretože rada budujem podporné prostredie, tak do tejto skupiny pozvem aj účastníkov minulého kurzu, pretože už budú mať pár mesiacov praxe za sebou. 🙂

Na Belangelo sa objavujú vždy články s linkom na najbližšie stretnutie a linkom na záznam z daného stretnutia, než ho nahrám na fejsbúk. Tieto články sú prístupné len účastníkom kurzu, takže budete potrebovať svoje prihlasovacie meno a heslo. Oboje vám vytvárame po uhradení kurzovného. Výšku kurzovného si môžete sami zvoliť podľa toho, ako na tom ste a nakoľko je zručnosť channelovania pre vás dôležitá. 🙂 Tento prístup som prevzala od Mikea Dooleyho, pretože mi umožňuje “splácať” mu všetky tie roky odovzdávania múdrosti, kedy som s ním išla zadarmo a profitovala som z jeho uhlov pohľadu. 🙂

A aby ste si vedeli predstaviť, ako vyzerajú obvyklé výstupy channelingu, tu je ďalší z odkazov z našej anglickej channelovacej skupiny (áno, ja som nasáčkovaná skutočne kdekade 😛 ), ktorý ma hrial pri srdci, tentokrát od Lauren:

“Nebudeme sa tváriť, že toto nie je náročná doba, a nechceme od teba, aby si popierala alebo potláčala svoje pocity. Takto sa cez to dokážeš dostať, takto sa dokážeš pohnúť vpred do radosti – tým, že precítiš svoju cestu temnotou. Že venuješ pozornosť tomu, čo vypláva na povrch. Takto prečisťuješ vody svojej duše. Takto sama seba oslobodzuješ. Takto sa pripravuješ vzlietnuť! Dovoľ pocitom, aby vyplávali na povrch. Dovoľ sebe prejsť nimi a nechať ich za sebou.

Neodsudzuj sa za to, že sa takto cítiš. Nemysli, že by si mala cítiť niečo “lepšie”. To z teba neurobí “lepšiu” osobu. Nie si svoje pocity. Vezmi ich na vedomie. Vyjadri ich. Stras sa posudzovania a miesto toho miluj sama seba počas celého procesu dopracovávania sa k novým stránkam zo seba. Miluj sa počas celého procesu prebúdzania sa. Si nádherná! Si milovaná! A zo všetkého tohto sa vynoríš v svojom svetle. Prebudíš sa do blaženosti. Umožni procesu, aby prebehol. Miluj sa v jeho priebehu. Uznaj svoje pocity – a dýchaj. Milujeme ťa, Lauren. Toto je náročné obdobie a to je v poriadku. Vždy je tu láska. Vždy existuje istý poriadok. A vždy tu sme my. Sme tu stále a neustále ťa milujeme.

Pohni sa do svojich pocitov a dôveruj vyššiemu poriadku života a seba ako jeho súčasti.”

Ak sa chcete do kurzu channelingu prihlásiť:

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s