Mám obrovskú radosť

Mám obrovskú radosť… Keď som písala Voľný pád, bol rok 2012. Vydala som ho v roku 2013. Nikdy sa mi nepodarilo nahovoriť nejaké vydavateľstvo, aby to vydali (buď som mizerný autor, alebo je malá cieľová skupina – nehodiace sa škrtnúť podľa toho, nakoľko ma uznávate 😛 ). Preto človeka extra poteší, ak sa bez viditeľného marketingu a ponúkania ešte v roku 2022 nájde niekto, kto si knižky kúpi.

Dlhej reči krátky zmysel, potešila ma spätná väzba od čitateľky Kristíny (v môj neprospech znie, že knižky už pozná z roku 2014, ale moju radosť to nijako nezmenšuje 😀 ):

práve som dočítala Voľný pád 1, a už som si rovno zakúpila aj zvyšné tri diely. Zážitok z knihy bol fantastický, viete, čítam veľa duchovnej literatúry, ale teória je teória, a prax je prax, a vo vašej knižke je to velmi dobre prakticky podané.

Vaše knižky mam ešte z roku 2014 tuším, tri mam v papierovej podobe, ale teraz sa k nim neviem dostať. Jedine co mi chyba, je čítať knižky klasicky, v ruke. Bola by možnosť knižky v tlačenom vydaní ešte zakúpiť?

Séria Elvíra nie je vôbec v tlačenej podobe?

Nie, séria Elvíra nie je v tlačenej podobe – a bolo by dobre, keby bola… Takže ak niekto máte osobné kontakty na nejaké vydavateľstvo a ste ochotní ich zneužiť v prospech starej bosorky Elvíry, poďme sa pozrieť, či nedostaneme aj príbehy o Elvíre a Zuze Frištákovej do papierovej podoby….

A Kristíne posielam predposledný kus dotlače Voľného pádu a dva posledné kusy Čiernej mágie a Buď vôľa tvoja, nech má aj niečo “do ruky”. A stav zásob resetujem na 0. 🙂

Tak, teraz už viete, prečo mi je na víkend tak dobre. 🙂

One thought on “Mám obrovskú radosť

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s