“Buď vôľa tvoja” si už možno objednať

obalka-bud-vola-tvoja-jpg-mensiaISBNko na stole, kalkulácia tiež, práve sa vyrábajú podklady pre tlač, tak už nastal čas začať zbierať skutočný záujem o Voľný pád 4: Buď vôľa tvoja, posledný diel série “Voľný pád”…

Táto kniha trvala extrémne dlho. Začala som ju písať niekedy v roku 2014, tak polovicu som napísala v roku 2015 a zvyšok tohto roku. Pôvodne bol plánovaný ešte jeden diel, ktorý to mal celé dotiahnuť do konca a mal naplánovať moju vlastnú budúcnosť, ale počas písania Štvorky sa so mnou udiala akási premena a ja som začala dôverovať a prestala mať nutkanie pred-pisovať, čo sa má udiať… Takže tak. 🙂 Tým sa autobiografická  časť stala zbytočnou a celý príbeh sa uzavrie týmto dielom. A čo sa bude diať, to uvidíme, až to dôjde. 🙂 Už nemáme snahu kontrolovať. Dôverujeme. (Fuj, tieto cudzie slová!) 😛

Ochutnávky z knižky som dávala priebežne tu aj na samostatnej stránke ku knižkám. Aby ste mali aký-taký prehľad o príbehu, tu je popisný text zo zadnej strany obálky:

Milka Géczová sa pomaly spamätáva zo straty dieťaťa. Jej priatelia jej pomáhajú vrátiť sa späť do života, ale pokojné obdobie netrvá dlho… Už skoro sa začne jej život otriasať, až sa nakoniec celkom prevráti hore nohami – otvoria sa staré, nedoliečené rany, Noro má vážnu nehodu, ďalší priateľ sa dostane do problémov v práci a všetko vrcholí tým, že ľudia, ktorých pozná, miznú a s nimi mizne aj jej spomienka na nich! Milka sa musí pustiť do boja so silami, ktoré vysoko presahujú jej schopnosti, a ako jedinú zbraň má len svoju vôľu a lásku k Norovi…  a jedno z toho sa nakoniec obráti proti nej.

Táto knižka je oproti ostatným trochu odlišná svojou hrúbkou – má 392 strán (hrúbka chrbáta cca 2 cm) – po novom zalomení 374 strán. To súčasne znamená, že sa nedá už vyrobiť spôsobom ako predchádzajúce – zošitím a následným zlepením -, pretože kramličky takej hrúbky jednoducho nie sú k dispozícii. Tak sme sa rozhodli, že túto knihu budeme len lepiť, čo sa priaznivo odrazilo na jej cene a nestúpla oproti Čiernej mágii ani o cent. Len pri čítaní si dajte pozor a moc knihu neprehýbajte, aby sa neprelomila a nerozpadla na listy.

Knižka Buď vôľa tvoja teda uzatvára príbeh Voľného pádu, Nezastaneš na polceste a Čiernej mágie. Väčší priestor v nej dostali aj mačičky; Šmajchlíka hrá znova Šintík, Ňusa hrá Ňuso a Fufku som brala pôvodne ako jednu z Ambaliných mačičiek, ale nakoniec ku mne tento rok prišla malá Misty a prepožičala jej celú svoju neskrotnú mačiatkovskú povahu (= Misty má prezývku “Čertíča”) 🙂 … A keď už tak pekne vystupovali, dostali sa za odmenu aj na obálku (aspoň symbolicky).

bud-vola-tvoja-obalka-jpgObálka je úžasne pekná (aspoň týmito očami). Vznikala ako tímové dielo a navrhovali sme ju všetky tri cez seba – Ambala, Matrioshka a ja. Vyhliadla som si fotobanku a potom sme sa v nej hrabali tak dlho, až kým sme neboli absolútne spokojné! Predná strana kopíruje Ambalin nápad, zadná tiež, len sme boli nútené siahnuť po “menej náročných” prostriedkoch – miesto galaxií sme sa museli uspokojiť s pár hviezdami 😉 … Matrioshka a Ambala mi obrovsky pomáhali aj s dokončením tej partie, na ktorú som si veľmi netrúfala. Ich spätná väzba ma vysekala zo sebaspochybňovania a pomohla mi dokončiť text tak, že boli spokojní všetci zúčastnení. 🙂 Ručičky bozkávam, dievčence! 🙂

Cena knižky je 12 € plus poštovné (dobierka). Výšku poštovného ešte netuším, pretože zatiaľ nepoznám váhu hotovej knižky, ale bude to niečo okolo 3 € (naposledy to bolo 2,20).

Predpokladaný termín vydania: november 2016.

A ešte jedna malá ilustračná ukážka (táto mala na fejsbúku nejakú ohromnú odozvu):

Takže ak vás niečo na ukážkach alebo popise príbehu zaujalo, objednávajte! 😀

(Je jedno, či vyplníte formulár tu alebo priamo na stránke Voľný pád, ale vypĺňajte len jeden z nich.)

Objednávka Buď vôľa tvoja

Koniec formulára

4 thoughts on ““Buď vôľa tvoja” si už možno objednať

  1. Prečo nerobíte aj E-Knihy? Taká nezaberá miesto a nie sú ani žiadne náklady na tlač. Takže je ju možné dávať zadarmo, alebo predávať za symbolickú cenu pár centov. Za nejakých 10 – 20 centov by som ju možno kúpil i ja. Veď vlastne to, čo ste napísali a pridali k tomu obrázky, stačí len previesť do formátu PDF a máte to.

    Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s