Gabrielov prechod 1. – 7. 8. 2022: povedie nás radosť

Často nás nebrzdia ani tak okolnosti, ako očakávania, čo na situácie kladieme… Pritom sa nenechajme pomýliť – očakávať môžeme, len sa nesmieme na naše očakávaniu upínať. Len čo sa upneme na jednu možnosť z tisíca, začíname byť slepí voči tým ostatným – a sami seba možno pripravujeme o úspech a šťastie!

V poslednom období sme sa učili získať istý odstup od našich očakávaní. Teraz sa od nás očakáva dotiahnuť to do úplnosti – otvoriť sa toku energie a vychutnávať si to, čo sa priplaví do našej cesty. Bez očakávaní a predsudkov jednoducho prijať akúkoľvek situáciu a vyťažiť z nej maximum. Len čo sa začneme správať týmto spôsobom, skokovo vzrastie naša základná vibrácia, pretože sme sa naučili byť vďační aj za veci, ktoré nás obvykle rozčúlili.

A ako budú situácie plynúť! Energie sú momentálne nastavené tak, aby nám dali maximálnu silu hociktorým smerom, kam zameriame náš fokus. Miesto snaženia postačí výrazné sústredenie sa – a Univerzum začne konať v našom zmysle… Takže najbližšie obdobie nás bude učiť kontrole a usmerňovaniu nášho fokusu. Kam ho uprieme, tam sa veci začnú dávať do pohybu. Zostáva na nás, aby sme ho upierali na to, čo chceme, nie to, čo nechceme.

Nastáva obdobie, kedy by sme sa mali nechať viesť svojou radosťou – tým, čo nám robí dobre. To by mala byť naša hlavná úloha teraz – v každej situácii nájsť to, čo nám urobí radosť, a rozvíjať to. A pokiaľ situácia nie je dostatočne dobrá na to, aby nás dnes napĺňala radosťou, sústreďme sa na malú sestru radosti – vzrušenie z nového. Pomôže nám to aj vtedy, ak nie sme ľudia, ktorí sa zrovna radujú zo zmien – totiž strach a vzrušenie zásobujú organizmus tým istým hormonálnym koktejlom, len strach zosilňuje našu negatívnu orientáciu, kým vzrušenie nás orientuje pozitívne a zdvíha nám vibráciu.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s