Gabrielov prechod 6. – 12. 6. 2022: častejšie si vychutnávať úspech

Nastáva čas vrátiť sa k predstave malých krokov, čo vedú do cieľa. Nie sú také úžasné a nadchýnajúce ako tie obrovské kroky, ale každý malý krôčik nás posúva niekam inam a mení tak naše možnosti dosahovať to, čo dosiahnuť chceme – a navyše nám dávajú malé krôčiky možnosť častejšie si vychutnávať úspech a tým aj častejšie sa prelaďovať na vyššiu vibráciu!

A všetko je to vlastne o vibrácii. Každý v sebe nosíme nejakú základnú, ktorá sa vytvorila rokmi našich postojov a príbehov, čo sme si o všetkom rozprávali. Ak sa nám ju podarí bodovo zmeniť, čoskoro spadneme znova do tej svojej pôvodnej – a čo vysielame, to v živote zosilnene vnímame! Takže náhle obrovské preladenia nám nepomáhajú meniť vibráciu, len dostávať záblesky toho, čo je možné. Ale séria drobných krôčikov v dlhšom období nás postupne prelaďuje na nové a udržiava nás tam.

Je možné, že obdobie pred nami nás veľmi nenadchýna. Ale vezmime ho ako príležitosť vibračne sa natrénovať na obdobie, kedy zas veci pôjdu ľahko – tým, že si začneme uvedomovať a oslavovať každý drobný pokrok. Dávajme zo seba to najlepšie v situácii, ktorá nie je hviezdna, aby sme neskôr mohli hviezdiť v situácii, ktorá nám to umožní! Udrží nás to vo vibrácii úspechu, dá nám to pocit, že sa veci hýbu vpred, a ony sa rozhýbu. 🙂

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s