Gabrielov prechod 23. – 29. 5. 2022: držíme moc v našich rukách

To, ako sa v danej situácii cítime, je vždy v našich vlastných rukách. Závisí to od toho, čo za príbeh si o situácii začneme rozprávať – teda na ktoré prvky situácie sa sústredíme! Ak na tie horšie, budeme ubolení a budeme Obeťou, ktorá už môže len trpieť; ak na tie lepšie, stávame sa Spolutvorcom a dokážeme dopady situácie na nás ovplyvňovať a meniť.

Toto bude poznanie, ktoré budeme v najbližšej dobe potrebovať. Niektoré z našich vysnívaných možností vyblednú a stratia sa z nášho života a my budeme ten, čo tomu bude dávať zmysel… Príkorie alebo fakt, ktorý nám ukázal, na ktoré cestičky sa sústrediť viac? Riskantná nádej alebo bezpečná rutina? Oboje je len naša voľba, má miesto v našom živote a ako sa rozhodneme, závisí len od toho, koľko osobnej moci budeme práve mať!

Ak by ste si zvolili radšej ísť za snom a riskovať, energie sú priaznivo vyladené. Dávajte však pozor na to, aby ste sa nesnažili úporne, nasilu – pretože potom si volíte práve takú cestu: úpornú a nasilu. 🙂

Sledujte veci vo vzájomnom prepojení a vyberajte tie, ktoré vám pomôžu dať svoje túžby a momentálne príležitosti do väčšieho obrazu.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s