Energetický portál 11. – 17. 4. 2022: rozhodne ten správny prístup

V živote sú situácie, kedy potrebujeme vynakladať snahu, aby sa pohli vpred, ale sú aj také, čo idú samospádom. Niekedy nastane udalosť, ktorá nám otvorí oči a vyžiada si, aby sme zmenili svoj prístup, pretože nič iné už robiť nejde – už nedokážete zatvoriť oči a vyhlasovať, že ste nevideli a nepočuli… škoda sa už stala. A teraz záleží len na jedinom – ako s ňou budeme narábať ďalej.

Ak k takýmto poškodeniam dôjde vo vzťahoch, je ťažké rozhodnúť, či sa budeme naďalej snažiť udržiavať nažive to, čo už bolo, alebo zhodíme všetko zo stola a vyštartujeme “novú hru”. A ak sa rozhodneme pre “novú hru”, či ideme do nej so starými hráčmi, alebo už len sami.

Minulé obdobie nám v mnohom otvorilo oči. Videli sme veci, čo nám pomôžu prežiť, ale videli sme aj veci, bez ktorých by sme sa vďačne zaobišli… lenže nič s tým nenarobíme! Nastáva čas konsolidácie – uzatvárania alebo vyštartovania novej hry. Nastáva čas vyhojenia. Energie potečú v náš prospech a posilnia a urýchlia to, do čoho vložíme najväčšiu pozornosť.

V tomto týždni bude všetko stáť a padať s prístupom, ktorý uplatníme. Sústredíme sa na ľutovanie a snahu oživiť niečo, čo už je za nami, alebo sa pozrieme, aká nová hra sa dá vyštartovať na troskách toho, čo bolo? Nezabúdajte: to, čomu budete venovať pozornosť, posilníte. Všetka priaznivá energia Univerza do toho bude vtekať a začne vám to prisúvať bližšie.

Voľte múdro, aby ste sa na konci radovali.

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s