Ako zistím, čo znamenajú moje sny?

Ľudia v rôznych ezo skupinách sa často pýtajú na význam svojich snov. “Snívalo sa mi… čo to znamená?” A dostávajú tie najroztodivnejšie 😉 odpovede… Už som o tom písala.

Ak sa však chcete skutočne venovať dekódovaniu významov vašich snov, mám pre vás ponuku – marcový Mastermind (=on-line seminár) sa bude venovať téme Ako zistím, čo znamenajú moje sny?

Mastermind prinesie jednoduchú techniku, ktorú už používam takmer 20 rokov a ktorá zatiaľ pokryla celé spektrum techník interpretovania snov, čo som sa naučila niekde inde. Je jednoduchá, párkroková a dovedie vás k tomu, že sny prestanú byť nepochopiteľné a zarážajúce a začnú byť vaším komunikačným partnerom a kompasom.

Povieme si o tom, čo sú naše sny a čo sa počas nich deje, čo sú bežné sny, lucídne sny a mimotelové zážitky. Porozprávame si o snívačovi a snívajúcom, o typoch snov, jednotlivých štádiách snívania a ich možnosti využitia, ako dosiahnuť, aby sme si sny pamätali, o snovej symbolike a snových znameniach a ako premeniť bežný sen na lucídny (bez nácviku).

Mastermind bude prebiehať 13. 3. 2022 o 19:00 na Zoome (90-120 minút). Je platený; cena je 10 €. V cene je vytvorenie účastníckeho konta na Belangelo, týždeň pred Mastermindom prístup k linku na Zoom, po Masterminde prístup k nahrávke po dobu 1 týždňa plus brožúrka s hlavnými bodmi v PDF formáte.

Ak máte záujem, prihláste sa mi čo najskôr:

Prihláška do marcového Mastermindu

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s