Gabrielov prechod 13. – 19. 12. 2021: rastie sila meniť veci

Život sa odohráva v cykloch. Niekedy máme obdobia snaženia a obdobia poľavenia, inokedy máme obdobie splynutia s prostredím alebo obdobie izolácie. V najbližšom čase nás čaká jedna takáto zmena – ako sme sa doteraz snažili s každým vyjsť a spolupracovať a správať sa k iným priateľsky, dostali sme poznanie, ktoré teraz treba spracovať. Nadchádzajú dni, kedy je lepšie stiahnuť sa a rozobrať si, čo sa v poslednom čase dialo a čo to môže znamenať pre nás a naše sny.

Nebuďme prekvapení, ak posledné obdobie vynieslo na povrch poznanie, že ešte niečo nemáme celkom spracované a uzavreté… Ak sa chceme pohnúť vpred, potrebujeme to ošetriť. Staré krivdy a pocity nevyhovovania z minulosti nebudú mať miesto v tom, čo nás čaká. Ak chceme vyliezť na vrchol, možno sa budeme potrebovať odrezať od istiaceho lana, ktoré je odrazu príliš krátke… Okamih neistoty a zraniteľnosti nám dokáže otvoriť celkom novú perspektívu – a hlavne nás zbaví časti našich obáv zo života!

Nič, čo sa v najbližšom období udeje, nebude presne to, ako čo sa to tvári. Za každým zážitkom a každým stretnutím bude ešte nejaký skrytý význam – a ak sa nebudeme držať len na povrchnom zdaní, dokážeme uzavrieť zopár bolestivých kapitol nášho života a pohnúť sa ďalej bez záťaže.

 

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s