Ako sa pohybovať v negativistickom prostredí

Keď okolo seba doma či v práci cítite hodne negatívnej energie a intríg a vzájomných “bojov” a hádok, skúste si zakryť pupok.

V prítomnosti niekoho, kto s vami bojuje alebo sa škriepi, alebo vo vás vyvoláva pocit smútku či viny, alebo keď sa pohybujete v prostredí nabitom negativitou alebo začínate zívať, berte to ako signál, že z vás práve prostredie alebo ľudia v ňom odčerpávajú energiu. Vaše telo slabne a vaša pozornosť začína byť nekoncentrovaná. Keď dostanete tento pocit, nastal čas začať si chrániť pupok tým, že si ho napr. prikryjete jednou rukou – a čoskoro zlé pocity ustanú.

Pupok je naša prvá časť, čo sa vytvára po počatí, a spája sa s placentou matky pupočnou šnúrou. Teda oblasť, kde sa náš pupok nachádza, je náš pupočný plexus a nejaké štyri prsty ned ním sa potom nachádza náš solárny plexus, kde je umiestnená jedna z našich podstatných čakier, čo zodpovedá za zachytávanie energií od iných ľudí v našom okolí. Tým, že si zakryjete pupok, prestávate tieto energie prijímať.

Kedykoľvek sa máte vybrať do prostredia, ktorému nedôverujete, alebo sa máte stretnúť s osobou, ktorej nedôverujete, prelepte si pupok lepiacou páskou a ak máte po ruke gagát, labradorit alebo lapis lazuli, môžete si ho prelepiť tou páskou cez pupok tiež. Budete sa cítiť oveľa istejšie a negatívne energie ľudí v okolí sa k vám nedostanú; v prípade lapisu navyše prejavíte istú zlomyseľnosť tým, že im ich odrazíte späť ne nich. 😉

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s