Gabrielov prechod 22. – 28. 11. 2021: buďte absolútne prirodzení a otvorte svoje srdce

Všetko v našom svete je len odraz nás samotných – toho, čo sme si priali, toho, čo sme predpokladali, toho, čoho sme sa obávali i toho, čo sme umožnili. Ak teda chceme svojmu svetu dať novú, príjemnejšiu podobu, potrebujeme začať vnímať seba vo všetkom okolo nás.

Teraz nie je vhodná doba na najjednoznačnejšie a absolútne neotrasiteľné stanoviská, ani na prudké výkyvy. Aj láska ako taká potrebuje čas a chránený priestor, aby sa mohla rozvíjať. A ak ideme milovať svoj život o kúsok viac, potrebujeme pre svoje predstavy vytvoriť presne taký chránený priestor – aj keby to znamenalo dočasne sa stiahnuť do seba a prestať reagovať na podnety okolitého sveta. Nenechať sa vtiahnuť do drám. Nájsť v sebe schopnosť na všetko pozerať s úsmevnou iskrou v oku.

Končí obdobie, kedy naše kroky viedla vyššia sila a zámer. Teraz je na nás, aby sme sa znova chopili kormidla – a mali by sme sa rozhodovať rozvážne. Klaďte si priebežne otázku: Bude to dôležité o 5 rokov? Ak nie, nevenujte tomu viac ako 5 minút rozmrzelosti. Aj náš sklon k negatívnemu vnímaniu je len sval – takže čím menej ho budeme “trénovať”, tým slabší bude. 🙂

V najbližšom období nás čakajú možnosti, o ktorých sme ani netušili. Tak sa dostaňme vnútorne do pokojného, zvedavého stavu, aby sme ich vedeli patrične zhodnotiť a premeniť na niečo krásne v našom živote.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s