Pamätáš na malého chlapca a oceán?

Nádherná správa z našej channelovacej skupiny, od chlapíka menom Tad:

Otázka: A čo priatelia, čo skromnosť, čo súkromie, čo o tom, čo si iní myslia o mojich spirituálnych praktikách?

“No čo o nich? Dovoľ, aby sme ťa vzali v spomienkach do minulosti. Kedy bol, vtedy bol, existoval malý chlapec. Volal sa Tad a jeho rodina ho volala TadPole (“žubrienka”), pretože ho nebolo možné udržať preč od oceánu ani nijakej inej vody (smiech). Len čo ho postavili do piesku pláže, čo urobil? Začínaš si spomínať, pravda?  (znova smiech) Okamžite zhodil gate a pištiac nadšením utekal k vode. Úplne bez seba od radosti a bez akéhokoľvek strachu či obavy utekal tak rýchlo, ako len dokázal, až na hranicu vody… Ľudia, čo sa prechádzali po pláži, videli toto nádherné dieťa v takom stave vytrženia, že pohľad na neho im vyvolal úsmev na tvári. A jeho rodina zbesilo cválala za ním a snažila sa ho napchať späť do šiat.

Čo by tento malý chlapec povedal svojmu staršiemu ja o tom, čo si iní o ňom pomyslia? O radosti z bezstarostnosti? Čo by tento malý chlapec povedal svojmu staršiemu ja o živote bez obáv? Máš sa trápiť nad tým, čo si iní pomyslia o tvojich spirituálnych praktikách? O tvojom spojení s tvojimi sprievodcami a tvojím vyšším ja? Prečo ťa trápi, či ťa ľudia nehodnotia ako uleteného?

Dovoľ nám povedať ti jedno: Keď ktokoľvek má problém s tebou, s tým, čo robíš a či a ako sa s nami spájaš, je to ich problém, nie tvoj. Kašli na to a ak sa nedokážu preniesť ponad svoje zdvihnuté obočie a predsudky, kašli aj na nich. O tvojom živote nemajú právo rozhodovať oni.”

Ak sami chcete hovoriť priamo s Univerzom, 29. septembra štartujem kurz channelingu.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s