Gabrielov prechod 13. – 19. 9. 2021: nesmierna moc vo vašich rukách

Keď si očistíme život od predpokladov, interpretácií a príbehov, ktoré nám už neslúžia, nielenže sme absolvovali tú “drsnejšiu” časť práce na sebe, ale súčasne náš čaká desivo-krásne obdobie, kedy veci začínajú dostávať celkom nový význam. Staré interpretácie nám veľmi presne hovorili, čo je čo, čo môžeme a čo už je za hranicou našich možností, schopností a práva. Lenže teraz sme sa ich zbavili a prvýkrát máme možnosť vidieť časť reality takú, aká skutočne je – magickú, mnohotvárnu, premenlivú, reagujúcu veľmi citlivo na tie nádeje a očakávania, ktoré do nej práve premietame.

Vychutnajte si toto obdobie! Čoskoro začnú veci a udalosti znova nadobúdať nejaký zmysel, ale práve teraz máte šancu rozhodnúť sa, či im ho pridelíte z pozície Obete, ktorej sa všetko deje nezávisle od jej vôle, alebo z pozície Spolutvorcu, ktorý si nárokuje svoju moc a vedome určuje, čo je čo a čo čo bude odteraz znamenať.

Momentálne máte všetku moc v svojich rukách. Volá sa “sila interpretácie” a používajte ju rozumne!

Hlavne sa toto “nevykysnuté” obdobie nesnažte urýchliť! Naopak – čím pomalšie ním prechádzate, čím vedomejšie na veci reagujete, tým mocnejšiu budúcnosť si pripravujete. Ak sa spočiatku necítite celkom komfortne v svete, kde začína byť odrazu všetko možné, tak len preto, že doteraz ste sa pohybovali v svete obmedzení a nemožností! Ako sa vám páčil? No presne… 🙂 Takže si umožnite vyhrať sa s vaším vnímaním a začnite si okolo seba interpretovať svet, v ktorom ste niekto, máte potrebné schopnosti a máte chuť a vôľu uplatniť ich.

2 thoughts on “Gabrielov prechod 13. – 19. 9. 2021: nesmierna moc vo vašich rukách

 1. Inak, tento výklad som robila dvakrát… Prvýkrát som nedokázala dostať spojenie s Gabrielom, tak som použila randomizér a napísala výklad z jeho čísel. Potom v noci sa Gabriel urazene ohradil, že som sa nesnažila viac, a tak som ráno vstala, šla na kyvadlo, dostala od neho karty a písala jeho výklad. A potom, zvedavá ako opica, som si ich oba porovnala… A viete, čo? Sú o tom istom! Ten môj sa volal “nastavujeme výhybky pre budúcnosť”… 🙂

  Liked by 3 people

  • No Eprakonka si jasným dokazom, že je to pravda.
   Nepotrebujem dokaz na to, že je to tak… už dávno to cítim.
   Napr. jedna moja udička.Chcem dom aj auto.
   A včera mi napísala moja banka: Dobrý deň Zuzana, plánukete nové byvanie, či auto?
   Tak prídte do bany atď atď atď…
   Tie názvy Gabielových prechodov, ajjjjjjj ich obsahy sú perfektné.

   Páči sa mi

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s