Naša skutočná podstata

Pri  dnešnej ukážke z  kapitolky Horšie ako v zlom sne z Elvíry: Smrť bosorky  budem extra stručná, pretože nechcem vykvákať nič 😉 zo zápletky:

„Myslím, že tomu rozumiem,“ riekla. Jej hlas znel neobvykle plocho, ako keby sa jej nedostávalo dychu. „Myslím, že sa ťa zľakla. Urobila si k tebe rešerš, aby vedela, ako ťa nabudúce zmanipulovať.“

„Ale prečo?“ ohradila som sa.

„Myslím, že sa s tebou začala porovnávať a bola rozhodnutá za každú cenu ťa dostať pod seba.“ Zdvihla pohľad z papiera a pozrela mi do očí. Sánku mala neprirodzene tuhú a vystrčenú. „Pamätáš, ako sme hovorili s Ambrou a ako sa ma pýtala, či som bosorka – veľká a mocná? Mala som dávať pozor už vtedy… Toto boli vlastnosti, podľa ktorých sa Janka orientovala a ktoré Ambra od nej pochytila… Či je dostatočne veľká a dostatočne mocná. No a ty si jej nabúrala jej pocit moci – a možno aj veľkosti, keď si teraz tehotná.“ Spomenula som si na jej vysokú postavu, umelo zväčšenú huňatým kožuchom, a všeličo sa mi začalo v hlave spájať.

Akými hodnotami sa riadite vy? Ktoré hodnoty predstavujú váš osobný “kódex cti”?

Ak vás téma zaujala, v septembri pripravujeme kurz presne k tomuto. Zatiaľ má pracovný názov 6x ja a bude to šesťtýždňovka odhaľovania svojej podstaty, plánu duše a poslania. Sledujte stránku, koncom leta začne nábor účastníkov. (Alebo mi dajte  do komentárov poznámku, že máte záujem, už dnes – ja si váš mail odložím a dostanete informácie prednostne mailom.  🙂 )

A  kto by ste si radi počítali v najnovšej Elvíre (a verte mi, že stojí za to! 😛 ), objednať si ju môžete tu.

One thought on “Naša skutočná podstata

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s