Gabrielov prechod 8. – 14. 3. 2021: nové šance a možnosti

V živote existujú dva druhy období – jedno, kedy veci viaznu a nie a nie sa pohnúť, a potom druhé, kedy sa všetko  rozbehne a nedokázali  by sme to zastaviť, ani keby sme chceli…  A medzi nimi sú body, kedy sa situácia začína lámať.

Jeden takýto bod nastáva teraz.

To, čo sa doteraz nie a nie rozhýbať, slúžilo na to, aby sa pod povrchom zozbieralo napätie schopné prelomiť obmedzenie. Teraz je už energia dostatočne vysoká na to, aby prelomila zábrany. Všetko naše čakanie  slúžilo  len na to, aby sa vykryštalizovala naša vôľa. Odteraz preberá opraty Univerzum a ide nás unášať svojou rýchlosťou a svojím smerom.

V najbližšom období nás čaká množstvo možností a ciest a nie vždy  bude jasné, ktoré z nich je tá správna…  Zato už dnes viete povedať, ktorá cesta rozhodne k cieľu nepovedie: tá, ktorou sa nepustíte. Aj v tom spočíva čaro Univerza, že nás niekedy vyšle na expedíciu  len nato, aby sme skončili o pol metra  ďalej od pôvodného východiska – ale s množstvom nových skúseností  a vhľadov…

Nenechajme sa brzdiť naším pocitom, že na niečo ešte “nie  sme pripravení”. Sme pripravení  na všetko, čomu bude treba čeliť. Máme na to – a dostávame príležitosť predviesť to.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s