Gabrielov prechod 15. – 21. 2. 2021: dobré a žiadúce na dosah

Keď sme dlho pozerali  na veci len jedným spôsobom, dostavuje sa niečo ako lokálna slepota. Vidíme len tú časť reality, ktorú sme zvyknutí sledovať, a ostatné veci nám unikajú, hoci možno nie sú až také skryté…Najčastejší dôvod je v tom, že už sa správame rutinne a reagujeme na veci okolo nás stále tým istým spôsobom. Na jednej strane nám to šetrí energiu, no na druhej strane nás to drží v zabehaných koľajach.

To, čo vyhovovalo doteraz, nemusí už vyhovovať v budúcnosti, ba dokonca nás  môže obmedzovať. A tak z času na čas nastáva okamih, kedy potrebujeme opustiť svoju milovanú zónu komfortu,kde sa nedeje nič zlé… ale ani nič zaujímavé. Potrebujeme  sa spoľahnúť  na svoju schopnosť vysporiadať sa so situáciami, čo sme už zažili, a na schopnosť  Univerza postarať sa o ten zvyšok a viesť nás za ruku, aby sme nimi prešli bez veľkých drám.

Tento týždeň je to dobré a žiadúce na dosah – tak potrebujeme zabezpečiť, že voči tomu nebudeme slepí a chopíme sa príležitosti! Opraty zvierajú teraz dve ruky – jedna patrí nám a tá druhá  patrí Univerzu.

Povedz svoj názor

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s